SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005248

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 1166 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22272
Robią tabsy, ale inj miejscowo i tak w przypadku kontuzji jest niezastąpiona.
1

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2431 Napisanych postów 24154 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401777
Tak , to to samo bpc 157 tyle ze w formie oralnej , w takiej formie lepiej się podobno sprawdza przy problemach z układem pokarmowym
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
lordknaga
malydzik96
Psycho Dad
malydzik96
Która firma jeszcze robi bpc oral oprócz andro? Nie mam dostępu do tego labu.


Na dużym portalu aukcyjnym kupisz bezproblemowo


Tak się właśnie zastanawialem czy to legit, bo cena wychodzi spoko porównując do tych ogólnodostępnych synthagenow itd.


to jest to bpc, ktore bylo kiedys w inj(i chyba dalej jest) i pomagalo w kontuzjach jak bilo sie domiejscowo, teraz jest w formie oralnej? podeslij link na dm jak mozesz nie mialem pojecia ze robia tabsy tego


Dokłądnie jak napisał @wincol. Oral lepszy przy gastro - żoładek, jelita itd., a inj podobno lepsze przy stawach, ścięgnach i urazach mięśni.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
malydzik96
Psycho Dad
malydzik96
Która firma jeszcze robi bpc oral oprócz andro? Nie mam dostępu do tego labu.


Na dużym portalu aukcyjnym kupisz bezproblemowo


Tak się właśnie zastanawialem czy to legit, bo cena wychodzi spoko porównując do tych ogólnodostępnych synthagenow itd.


Na tą chwilę nie ma podróbek na rynku, więc legit.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387301
ja sie borykam wlasnie troche z zoladkiem/jelitami, wiec moze sprobuje jak sla na wyspy

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 267 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8339
lordknaga
ja sie borykam wlasnie troche z zoladkiem/jelitami, wiec moze sprobuje jak sla na wyspy


Jak mieszkasz w UK to moge dac Ci namiar na BPC oral ze sklepu pewniaka.
Pisz na priv
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
Jakie HCG dobre? Imperial, Actiza, Puretrig lub jeszcze inne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 118 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3241
Z piwnicznych wyszedł w badaniach Panax dość
pozytywnie , reszta 25% stężenia około . Trzeba czekać na więcej badań bo dilerzy się denerwoja że ich HCG to lipa i podważają wszystkie badania, ale nie kwapią się zrobić zrzutke i sprawdzić . Może to zbieg okoliczności ale wszystkie undery oscylują w granicach 20 % . Może proch drogi i tną na stężeniach ale czemu na osiem badań underow jakie widziałem wszystkie mają zbliżony wynik ? Niektóre laby nie chciały by psuć sobie reputacji i walić w kulki a robią to , Tylko ten Panax jakimś cudem robi robotę , dziwne trochę. Ja obstawiam że brak dobrego laboratorium może nie pozwalać wyprodukować dobrego HCG, lub z Chin przychodzi szmelc z którego nie da się zrobić pełnego stężenia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42299
.


Zmieniony przez - skejcik w dniu 2022-05-15 07:17:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 1346 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105517
Smero30
Z piwnicznych wyszedł w badaniach Panax dość
pozytywnie , reszta 25% stężenia około . Trzeba czekać na więcej badań bo dilerzy się denerwoja że ich HCG to lipa i podważają wszystkie badania, ale nie kwapią się zrobić zrzutke i sprawdzić . Może to zbieg okoliczności ale wszystkie undery oscylują w granicach 20 % . Może proch drogi i tną na stężeniach ale czemu na osiem badań underow jakie widziałem wszystkie mają zbliżony wynik ? Niektóre laby nie chciały by psuć sobie reputacji i walić w kulki a robią to , Tylko ten Panax jakimś cudem robi robotę , dziwne trochę. Ja obstawiam że brak dobrego laboratorium może nie pozwalać wyprodukować dobrego HCG, lub z Chin przychodzi szmelc z którego nie da się zrobić pełnego stężenia.


Przecież miałeś osobiście wysłać do badań i dalej na gadaniu tylko się skończyło
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej