SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26541
Nada sie, bij smialo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 824
elephant pharma - test enan i deca długa ktoś testował? I proszę o rzetelne info a nie coś w stylu jest tyle sprawdzonych itd dill ma tylko to a ja na biegu potrzebuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2722
Miał ktoś może styczność z Gorillaz pharmacy z sulerdrolem iniekcyjnym? I z testem od goryli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64080
cypis1985
elephant pharma - test enan i deca długa ktoś testował? I proszę o rzetelne info a nie coś w stylu jest tyle sprawdzonych itd dill ma tylko to a ja na biegu potrzebuje
odpaliłem och mastera krótkiego na dniach coś skrobne. Z opinii znajomego długi test i deka działanie ok. Żeby coś więcej powiedzieć trzeba by to zbadać

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 49 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 857
cypis1985
elephant pharma - test enan i deca długa ktoś testował? I proszę o rzetelne info a nie coś w stylu jest tyle sprawdzonych itd dill ma tylko to a ja na biegu potrzebuje

Ja lecę prawie pół roku na enanie od Elephanta, ogolnie działa, ale pojawił mi się trądzik na klacie. Po wcześniejszym labie nic nie miałem. Mam zamiar zmienić. Nie wiem, ale ten Elephant chyba ma niezłe warunki dla dilów, bo prawie każdy u mnie ma go od ręki, a na inne sprawdzone środki typu Panaxa trzeba chwile poczekać.


Zmieniony przez - Masełko Fa w dniu 2022-06-11 16:58:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 65 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1975
Masełko Fa
cypis1985
elephant pharma - test enan i deca długa ktoś testował? I proszę o rzetelne info a nie coś w stylu jest tyle sprawdzonych itd dill ma tylko to a ja na biegu potrzebuje

Ja lecę prawie pół roku na enanie od Elephanta, ogolnie działa, ale pojawił mi się trądzik na klacie. Po wcześniejszym labie nic nie miałem. Mam zamiar zmienić. Nie wiem, ale ten Elephant chyba ma niezłe warunki dla dilów, bo prawie każdy u mnie ma go od ręki, a na inne sprawdzone środki typu Panaxa trzeba chwile poczekać.



Zmieniony przez - Masełko Fa w dniu 2022-06-11 16:58:26


widzisz, a u mnie znowu odwrotnie. O elephancie słyszeli tylko Ci co na necie sporo siedzą, głównie andro i soda od ręki ew panax
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1065 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22692
Pacyfic bije ktoś coś z tej firmy dobre?

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 368 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14520
Właśnie mi też zależy na opini o testach o sustach Pacyfik i Platinum
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 274
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31322
maćkowiak
Właśnie mi też zależy na opini o testach o sustach Pacyfik i Platinum

Jeśli chodzi oPLATINIUM to środki bardzo dobre
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium