SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4094605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 46 Wiek 34 lat Na forum 123 dni Przeczytanych tematów 304
+ ktoś wie czy istnieje jeszcze medicalpharma ? kiedyś środki były piękne

„Nie wydawaj wyroku, zanim nie wysłuchasz przeciwnej strony”.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 414 Napisanych postów 1355 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105954
Tu raczej nikt nie zamawia z takich stron. Medical istnieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 857 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25615
Pomperiusz
Luki52
Witam. Szukam Enana/Cypio, mam dostęp do Darkpharma, Swedenpharm, Androchem, co Warto wsiąść na tą chwile, chwaliłem sobie monstera, ale chwilowo brak na stanie.
. Na androchemie myślę że się nie przejedziesz


Nie wiem jak enan i cypio aktualnie z Androchemu, ale z yohą według mnie coś nie tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 488 Na forum 163 dni Przeczytanych tematów 5073
Bolda też nie siedzi 300mg z andro jak wg etykiety . Panax bije go na łeb względem efektywności i dawki do kontroli estro . Kolega ma to samo co ja po tym jak zamiast panaxa bije andro czyli estro wywalone , aż mi wstyd że mu to załatwiłem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 81 Wiek 26 lat Na forum 262 dni Przeczytanych tematów 4517
Zaczyna się..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
Ale obniżone E2 jest wyznacznikiem obecności bolda? Już prędzej bym się hematokrytem sugerowałm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 488 Na forum 163 dni Przeczytanych tematów 5073
Jacoo88
Zaczyna się..



Co się zaczyna ? To temat tylko dla propsów o andro ? Negatywy nie mile widziane ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 488 Na forum 163 dni Przeczytanych tematów 5073
LDL
Ale obniżone E2 jest wyznacznikiem obecności bolda? Już prędzej bym się hematokrytem sugerowałm


Stary dwa lata reguluje E2 boldem to raczej wiem po co go używam a hct jest ok jak już się martwisz za mnie . Jak morda puchnie i walisz dawki jak zawsze zaraz po zmianie panaxa na Andro to coś jest nie tak sam przyznaj. Lecisz na badania a norma x 2 .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5394 Napisanych postów 15409 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388292
2 lata regulujesz boldem e2?
3

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 857 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25615
Może w tym boldzie Panaxa coś im się pomyliło
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium