SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088499

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94512 Napisanych postów 364462 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669192
Cos ty wygrzebał %

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
Zdążyło się, że actize i imperial HCG wbiłem 5tys IU na raz, HCG na pewno siedziało, jajka dobrze kręciło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 544 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 20272
Miał ktoś styczność z labem Androx?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
LDL
Też uważam, że znane labo mają chociaż nie wielkie ilości HCG. Chociaż przymierzam się do innej strategii. 5000 ui w jednym strzale co tygodnie. Tylko nie wiem kiedy estro zbadać. Po 3 dniach?


Uważaj na estro bo kiedyś tak waliłem bez IA i lipo wyj**alo na sutach

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
Chyba że nie ma tendencji do lipo, to może i na 180 estro jechać, jak z psychą ok.

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
Miałem estro chyba 135 przez pół roku i poza regencja wody, obrzydliwymi syfami, zerowym libido i zasypianiem/spaniem dosłownie w każdym wolnym czasie czułem się ok. Teścia mogę bić gram tygodniowo i włos mi z głowy nie spadnie, ale na estro jestem bardzo wyczulony. Dosyć ofa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
LDL
Miałem estro chyba 135 przez pół roku i poza regencja wody, obrzydliwymi syfami, zerowym libido i zasypianiem/spaniem dosłownie w każdym wolnym czasie czułem się ok. Teścia mogę bić gram tygodniowo i włos mi z głowy nie spadnie, ale na estro jestem bardzo wyczulony. Dosyć ofa

Ważne jest, że tym sposobem sprawdziłeś że nie masz tendencji do gino.

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Z tym to też nie zawsze tak samo jest a nie wiem od czego to zależy. Kiedyś też problemu z gino nie miałem na wysokim estro a teraz na nizszym niż kiedyś juz się pokazuje tak ze cholera wie jak to jest naprawdę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
U mnie na wysokim e2, grubo ponad 100 Gino nie brało. Dołożyłem 30mg metki i po 3 tygodniach Gino zaczęło brać, mimo że e2 było niżej niż wcześniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94512 Napisanych postów 364462 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669192
Panowie wracamy do tematu
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium