SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1070265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2627 Napisanych postów 2873 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 42350
Panowie
Mam dostęp do ori balkana
Chodzi mi o środek Parabolan .
Czy ktoś stosował ten środek z balkana ?
Dzięki za info

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 8209 Napisanych postów 14157 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 314084
Gubi83
Tak wysysza

Ta w jaki sposob?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 308 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5342
Mnie na przyklad bolaly lokcie podczas brania moze to wina cegos innego nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 52 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 10473
Gubi83
Mnie na przyklad bolaly lokcie podczas brania moze to wina cegos innego nie wiem

Rynce idzie załamać...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 46122 Napisanych postów 292368 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1433000
saly26
Panowie takie szybkie pytanko czy tren wysusza stawy?

Nie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 19648 Napisanych postów 67268 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 560431
Lux1980
Panowie
Mam dostęp do ori balkana
Chodzi mi o środek Parabolan .
Czy ktoś stosował ten środek z balkana ?
Dzięki za info

Brałem, dobra hexa mogę porównać do ostatniej hexy BM co leciałem solo i później w mix z ace.
4

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 176 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 7176
Witam szybkie pytanie jakiej firmy tren E najpopularniejszy i najlepszy jest na rynku?Dzięki z góry za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11062 Napisanych postów 60401 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 697443
wierzytelny
Witam szybkie pytanie jakiej firmy tren E najpopularniejszy i najlepszy jest na rynku?Dzięki z góry za odpowiedź

W moim otoczeniu najpopularniejsze treny E to Androchem , DNA , Alpha Zeneca....ludzie bardzo zadowoleni...
Jeśli chodzi o tren A te same laby co wyżej plus Nanda i Kuwait....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 46122 Napisanych postów 292368 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1433000
wierzytelny

napisz do czego masz dojście będzie prościej
tren andro wyszedł na badaniach co robiliśmy elegancko ,poza tym jest sporo firm z dobrym trenem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 176 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 7176
Mam dojście do każdego labu na rynku.Także jedyną różnicą jest cena.Mówisz Andro to wezmę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Dzem