SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie
Mam dostęp do ori balkana
Chodzi mi o środek Parabolan .
Czy ktoś stosował ten środek z balkana ?
Dzięki za info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Gubi83
Tak wysysza


Ta w jaki sposob?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 313 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5495
Mnie na przyklad bolaly lokcie podczas brania moze to wina cegos innego nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 52 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10694
Gubi83
Mnie na przyklad bolaly lokcie podczas brania moze to wina cegos innego nie wiem



Rynce idzie załamać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94514 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
saly26
Panowie takie szybkie pytanko czy tren wysusza stawy?


Nie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Lux1980
Panowie
Mam dostęp do ori balkana
Chodzi mi o środek Parabolan .
Czy ktoś stosował ten środek z balkana ?
Dzięki za info



Brałem, dobra hexa mogę porównać do ostatniej hexy BM co leciałem solo i później w mix z ace.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 177 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7269
Witam szybkie pytanie jakiej firmy tren E najpopularniejszy i najlepszy jest na rynku?Dzięki z góry za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35030 Napisanych postów 89932 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940778
wierzytelny
Witam szybkie pytanie jakiej firmy tren E najpopularniejszy i najlepszy jest na rynku?Dzięki z góry za odpowiedź

W moim otoczeniu najpopularniejsze treny E to Androchem , DNA , Alpha Zeneca....ludzie bardzo zadowoleni...
Jeśli chodzi o tren A te same laby co wyżej plus Nanda i Kuwait....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94514 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
wierzytelny
Witam szybkie pytanie jakiej firmy tren E najpopularniejszy i najlepszy jest na rynku?Dzięki z góry za odpowiedź


napisz do czego masz dojście będzie prościej
tren andro wyszedł na badaniach co robiliśmy elegancko ,poza tym jest sporo firm z dobrym trenem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 177 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7269
Mam dojście do każdego labu na rynku.Także jedyną różnicą jest cena.Mówisz Andro to wezmę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium