SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4135341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Teraz mniej niż kiedyś. Kto normalny robi fejka jak tyle labow dostępnych na tym się nie zarabia a sprawdzić bardzo łatwo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 417 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20539
A Testuje ktoś to nowe dose bo opini brak

marsaw

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3720 Napisanych postów 6262 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173727
lukas860305
Wszystkiego podj**ki juz robią... nawet taniego testa.. wszystko mozliwe juz teraz...
wszystko możliwe bylo raczej kiedys moim zdaniem jak bylo 5 labow na krzyż teraz dużo konkurencji na rybku
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema
pytanie do ludzi co lecieli na temacie Squibb lub obecnie cykl sie opiera na ich srodkach
Podobno zmielili olej na soki itp.
Jak obecnie z dzialaniem i jakoscia jezeli chodzi o Test-p Susta Master-e itp.
Npp jest dosyc drogie czy jest az takie dobre zeby wyrzucic wiecej $$ ?
bo testy to mozna powiedziec ze cenowo w miare normalnie
Lepsze srodki to juz cena znacznie wyzsza od wiekszosci labow
Czy cena odpowiada jakosci sokow i tabs.
Jaka wasza opinia
z gory dzieki za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Nie odpowiada na pewno tyle ze masz praktycznie gwarancje ze będzie co ma być w tym stężeniu. Ja osobiście uwazam ze lab ostro przepłacony i tej samej jakości środki dostaniesz za pół ceny.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 162 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 69456
W SQ cenilem to, ze dla mnie zawsze byly totalnie bezbolesne i za to doplacalem (dla mnie bardzo wazna rzecz). Z innymi labami bywa roznie. Co do dzialania, to nie czulem roznicy testow i npp vs. inne laby

Where amazing happens

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
A widzisz mnie squibb bolał a dna która na bank jest mniej pewnym labem wchodziła mi elegancko. Teraz jak bazuje na sky i melia to tez bezbolesnie ale jeszcze z pół roku temu wszystko poza dna mnie bolało przez lata. Taki organizm chyba albo nie wiem. Teraz tez bije mniej ml jednorazowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 162 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 69456
Nie mialem okazji bic tych nowych wypustow (slyszalem, ze potrafia byc bolesne), ale stare to sie nie spotkalem. Ja tez podatny na bol po strzale, taki life :/ Dlatego to dla mnie takie cenne :)


Zmieniony przez - nyga83 w dniu 2020-07-22 11:47:09

Where amazing happens

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576022
Cichy41
Siema
pytanie do ludzi co lecieli na temacie Squibb lub obecnie cykl sie opiera na ich srodkach
Podobno zmielili olej na soki itp.
Jak obecnie z dzialaniem i jakoscia jezeli chodzi o Test-p Susta Master-e itp.
Npp jest dosyc drogie czy jest az takie dobre zeby wyrzucic wiecej $$ ?
bo testy to mozna powiedziec ze cenowo w miare normalnie
Lepsze srodki to juz cena znacznie wyzsza od wiekszosci labow
Czy cena odpowiada jakosci sokow i tabs.
Jaka wasza opinia
z gory dzieki za odp.



Miesiąc jak dokleiłem MENT Squibb póki co dalej nic złego nie dzieje się z w trakcie/po inj - https://www.sfd.pl/*MENT_relacja_z_cyklu*-t1205000.html

Pare środków SQ niedawno w moim gronie też odpalone było dhb/tren standard i ten mocniejszy/master/testy/anap-inj/meta-inj + orale opinie niezmiennie dobre o tym labie.
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5437 Napisanych postów 15463 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388758
jak masz szmalec na zybciu i chcesz pewniaka to bierz, bo to chyba najpewniejszy lab w pl. mi osobiscie jest za drogo, zeby placic tyle za niektore srodki, dlatego lab nie dla mnie
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium