SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Testa w tych czasach trafić słabego to ciężki temat,po jakiś 4-5 inj wbijesz testa wieczorem i rano do labu zrobić badanie testosteronu całkowitego,poprosić przy wypisywaniu zlecenia o zaznaczenie ze chcesz dokładny wynik testosteronu
Jak beda wyniki napiszesz tutaj i ci napiszemy czy Twój testosteron kupiony jest coś wart
Badanie testa ok 25-40 zł zależy od labu i miasta
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 708 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Szukaj pewniaków soda/andro etc. Prawda jednak jest, że glowna roznica w testach to ewentualna bolesnosc. Większość będzie miala dobre stężenie.
Szukaj nowego źródła bo tak z stron to łatwo o fake.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 558 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34823
Jakie laby robią metę inj/ Antka inj ale bez gwajakolu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 708 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Test testem. Większość nie bada. Ja zanim wskoczylem sobie na testa to zbadalem sode wkiec wrzuce bo duzo osob pyta o testy:

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 440 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11696
Soda spoko lab widać trzyma poziom w zeszłym roku po ich npp łapałem kaszel częściej jak na trenie też tak mieliście? Ale to było najlepsze npp jakie biłem do tej pory
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 708 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Generalnie ja używam i chwalę. Masteron+test poki co sam bilem. Owszem lab polecam. Jak masz dojście to bierz i tyle ;)
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1776
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 708 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Rozrobione brzmi bardzo źle...nie wbijałbym tego. Cholera wie co to jest. Nie masz dostępu do czegoś pewniejszego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1776
No ten genetics mi odrazu źle się widzi, mam jeszcze the muscle factory jak że zdjęcia, teścia bije, za tydz badania ale na tę chwilę wydaje mi się że powoli się rozkreca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 708 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Nie wbijaj nawet tego HCG brzmi bardzo źle, rozrobione cholera wie kiedy, jak przechowywane etc. Poszukaj pewniaków w stylu Actiza albo andro...dobre ceny i łatwo znajdziesz.
Chwila tak patrze na zdjecia...masz dwie fiolki? Jedna z prochem druga z wodą? Jak tak to nie jest rozrobione. Musisz wodę przelać do prochu i wtedy bedzie :P


Zmieniony przez - piorun65 w dniu 2022-01-28 18:19:20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

WHEY premium