SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4087515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
marianzulek
lodzianin1
Najpierw ustalenie przyczyny -pozniej leczenie


Otoz to, aby nie leczyc przypadkiem zaciasnych skarpet antybiotykiem na zapalenia, jak to zrobilem kilka tyg temu

USG było. Orto u którego byłem dobry fachucha. Jak się płaci prywatnie wiadomo inaczej podchodzą do sprawy. Mówił że będzie tutaj usztywnienia barku tylko po tomografii komputerowej decyzja blachy wkręty i te sprawy. I tak zdziwiony że taki sprawny człowiek jest. najbardziej szkoda dać się ciąć i blachy zakładać. Komurki macierzyste to bajka na teraz Mało realne że na to mnie skieruja. Takie realia w Polsce


Zmieniony przez - Shaki27 w dniu 2019-03-25 19:06:44

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
alex79
Witam
Panowie szybkie pytanie
Oxa/Tura z Nexium/Vertex/Swiss czy warto brac ? jak ze skladem faktycznie jest to Oxa a nie np. meta z winem lub samo wino ?
czy celowac w lepsze laby typu Bałkan czy nie ma sensu przeplacać.
z góry dzieki


Nexium , vertex na ta chwile pewniaki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 56 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2062
Taki wynalazek jak military pharma? Lab ma orale jak i sok w ofercie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Skad wy te wynalazki bierzecie Ja o czyms takim nie slyszalem.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Armata pharma ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 56 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2062
Ja jestem po rekonstrukcji acl, mam zwyrodnienie chrząstki piszczelowej, łękotka uszkodzona. Około 10 lat już latam po macie, odczuwałem ból kolan. Stosuje wlewki z salcoserylu do tego jestem na cyklu NPP z propem i kolana zaczyna funkcjonować. Wielu moich znajomych leczy urazy peptydami, są bardzo zadowoleni. Sam nie próbowałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
rogidogi
https://www.sfd.pl/HGH_leczniczo_-t1185871.html

Podobna sprawa, sam tez mam taki problem i sklaniam sie ku pepkom nouve cykl zaczety problem znowu mam.


Nouveaux albo biopeptide glownie te peptydy w pl przewijaja sie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94500 Napisanych postów 364447 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669141
Andro ma też dobre pepki kilka przerobiłem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 434 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 224896
Witam jakie opinie aktualnie z platinum labs test cypio i enan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Platyna dobry lab i smialo mozna inwestowac.

OnGear

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium