SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4087888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
Gym nie podajemy cen na forum

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1
Gym nie podajemy cen na forum

Ale mnie cena nie interesuje nie wiem jakich firm szukać na czeskim rynku o to się rozchodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
GymAddiction
lodzianin1
Gym nie podajemy cen na forum

Ale mnie cena nie interesuje nie wiem jakich firm szukać na czeskim rynku o to się rozchodzi.


napisz jakie firmy dostepne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
GymAddiction
lodzianin1
Gym nie podajemy cen na forum

Ale mnie cena nie interesuje nie wiem jakich firm szukać na czeskim rynku o to się rozchodzi.


Ty masz nie podawać cen rozumiesz teraz ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 3 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1611
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 87 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3950
Witam czy zdaza sie wam ze jak kupujecie vertexa to fiolki sa zle podrukowane w sesie czasem brakuje czesci nadruku itd, daty w pudelku pomieszane? Nalezy sie martwic ze podróbka czy popristu czasem im sie tak zdaza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
swinia3
Witam czy zdaza sie wam ze jak kupujecie vertexa to fiolki sa zle podrukowane w sesie czasem brakuje czesci nadruku itd, daty w pudelku pomieszane? Nalezy sie martwic ze podróbka czy popristu czasem im sie tak zdaza?


Świnia to under a nie apteka , poza tym jeden z tańszych wiec czego sie spodziewasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 87 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3950
Chcialem tylko zapytac dla pewności, dzieki
Amg27
swinia3
Witam czy zdaza sie wam ze jak kupujecie vertexa to fiolki sa zle podrukowane w sesie czasem brakuje czesci nadruku itd, daty w pudelku pomieszane? Nalezy sie martwic ze podróbka czy popristu czasem im sie tak zdaza?


Świnia to under a nie apteka , poza tym jeden z tańszych wiec czego sie spodziewasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Zdarza się, są stare i nowe amp , mają to poprawić, zobaczymy z jakis czas. Najważniejsze że działka wszystko od nich jak trzeba z od propa po GH
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium