SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 320155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4355 Napisanych postów 42893 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 533518
kamils31
Panowie akurat mi się master Prop nexium skończył, A mam domstica i andro w domu i zastanawiam się które wybrać bo pamiętam że domestic dawniej dobra robotę robił

Zdecydowanie brał bym Androchem , bardzo dobry master

Słowo na ulicy..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 211 Wiek 39 lat Na forum 191 dni Przeczytanych tematów 1453
OpatGD
Siema w jaki lab teraz warto celowac chce teścia cypip bolda A ziomek metę I cypio

Bm/bioniche te laby sprawdzilem, teraz lece test z deka plus orale Bm, no i ten nowy Dna ludzi chwala choc ja osobiscie nie bilem tego laba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25488 Napisanych postów 259801 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1331659
kamils31
Panowie akurat mi się master Prop nexium skończył, A mam domstica i andro w domu i zastanawiam się które wybrać bo pamiętam że domestic dawniej dobra robotę robił

Domestica nie znam ,andro bilem kilka razy i zawsze ok sam teraz po majowce odpalam długiego

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 888 Napisanych postów 3217 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 62577
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 75 Wiek 32 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2945
Symex Xtane dziala ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 945 Napisanych postów 1840 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 76433
Działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4276 Napisanych postów 7577 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 389723
Aubameyang
Symex Xtane dziala ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Wiek 34 lat Na forum 223 dni Przeczytanych tematów 908
Panowie jak tam sustanon 250 z you Pharma bral ktoś moze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25488 Napisanych postów 259801 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1331659
Damiano984
Panowie jak tam sustanon 250 z you Pharma bral ktoś moze?

jak się pokazała ta firma na początku i miała mało środków to testy klepały dobrze ale to było albo w zeszłe wakacje albo jeszcze rok wcześniej nie pamiętam dokładnie ,u nas ta firma się nie przyjęła i zaginęła tak wiec aktualnych opinii brak

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Wiek 34 lat Na forum 223 dni Przeczytanych tematów 908
Dzięki za info
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Zestaw 1