SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1068396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2160 Napisanych postów 3990 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 93465
dmq92
Patrząc na twoj hdl moze byc wino

Wino dopiero będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 987 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 85347
baczek1997
Test Prop Iran i Bold z British dragon? Będzie dobre czy olej

zadales to pytanie 3 razy, dostales juz odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 19643 Napisanych postów 67256 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 560390
rogidogi
Znajomy bedzie zmienial suste pakol na T-400. Ktory lab z tej listy ustawione cenowo?

Dna
Bm
Aquila

Wg listy, bo 3x OK.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 48 Wiek 308 dni Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2818
Wracając do tematu z kilku wcześniejszych stron, obecnie bije suste z DNA i również bolesna, wcześniej przy Andro 0 dyskomfortu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2627 Napisanych postów 2873 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 42350
Biłem kilka pozycji z DNA , soki wchodziły jak w masło . Brak bólu po inj .

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 3106 Napisanych postów 12789 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 361177
cos jest z susta ostatnio, mi vertex urywal konczyny, to samo znajomemu, te sam rzut , tylko w dupe jakos szlo przezyc...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 565
Witam
Czy ktoś testował gorillaz pharmacy dokładnie chodzi mi o testy i deke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 2966 Napisanych postów 35152 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 254264
lordknaga
cos jest z susta ostatnio, mi vertex urywal konczyny, to samo znajomemu, te sam rzut , tylko w dupe jakos szlo przezyc...

Ładuje od miesiąca w bark i jest luz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 124 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14025
SięNiePoddawaj
baczek1997
Test Prop Iran i Bold z British dragon? Będzie dobre czy olej

zadales to pytanie 3 razy, dostales juz odpowiedzi

Trzy tygodnie temu na swieta tez wrzuciles proba I bolda z innych labów i tez pytales jak opetany po 10 razy to samo , uszanuj I docen odpowiedzi uzytkownikow tego forum sledze temat I Dostales odpowiedzi az nad to
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 232 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1156
Witam potrzebuje dobra cypio najlepiej bezbolesne<).... mam do wyboru nastepujace laby wellona , vertex, balkan , ions, alpha pharma, co polecacie:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Dzem