SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Zapasy to ja robię wg wyników badań już spory okres czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5549
Parabolax-tren acetate tabsy warte uwagi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85331
Mk677 z pro nutrition warte uwagi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 369
Hej Pany metanabol lepiej laczyc z test propionat ? czy z dlugim enathan ? czy to bez roznicy ? dzieki z gory ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 110 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5637
Warte Pro nutrition ma bardzo dobre produkty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
KimDzongUn
dmq92
KimDzongUn
dmq92
Weź oddaj do badań będziesz wiedział ^^ nie ma co spekulować. Z tego co ja badałem nic nie trzymało stężenia a badałem 3 środki między innymi przez to przeskok na inne laby poszedł. Kiedyś byłem bardzo zadowolony z dna ale ilość wpadek przechyliła szale

a jak ponad pół roku temu pisałem lewym cypio byłeś jednym z pierwszych co broniło dna, aż wkońcu się na własnej hmm du...najszerszym przekonałęś że bagno


Wbiłem 10x więcej ich towaru niż ty zapewne i osoby z mojego najbliższego otoczenia i nikt nie miał zastrzeżeń wiec trudno bym w tamtym okresie się z tobą zgodził prawda?

A to przepraszam myślałęm że wbiłeś tylko 8x wiecej towaru niż ja - nie wiedziałem, że mam do czynienia z expertem tego kalibru.
Następnym razem wychodzi na to, że nie ma co zgłaszać wątpliwości do wyjdzie expert który wali ~3g towaru insa i gh i jest w stanie wyczuć że zamiast 500mg T bije ~250mg - bo jakoś nie wrzucałeś badań z krwi w tamtym okresie.


Nawet nie będę na taki bait reagował. Szkoda czasu na anonimowego cwaniaczka.


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-09-06 09:53:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
lodzianin1
Zapasy to ja robię wg wyników badań już spory okres czasu


Ja tak samo szczególnie ze środkami typu gh itp bo oleje to tam luźniej traktowałem ale teraz tylko i wyłącznie sprawdzone będzie szło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2971
Nowy wypust vertex, enan 250 jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2431 Napisanych postów 24154 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401777
Ok. Mozesz brac smialo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1038 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31301
voleshnikov
Hej Pany metanabol lepiej laczyc z test propionat ? czy z dlugim enathan ? czy to bez roznicy ? dzieki z gory ...

Zależy ile ma lecieć test, jak nie przeszkadza co 2 dni strzałka to prop jest ok.
Enan "wygodniej" bo rzadziej bity
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej