SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2431 Napisanych postów 24154 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401777
e-lite
Ions też ma dobrego heliosa


Zmienili go w koncu ? Bo ten co mial 100mcg clenu i 10mg johy czy jakos tak to jakiś czas temu dziallal tak jakby tam nawet połowy z tego nie bylo. Do tego , Db pharmy podjazdu nie było w ogole a dawka 2x mniejsza w Db
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Z clenem był problem i chyba każda firma miala lipę, teraz podobno się pokazał
Heliosa z dna kolezka bil i mówił że działa
Nexium puscilo nowego cena w takich malutkich sloiczkach gdzieś widziałem badania że też ok

Bo sporo czasu była lipa ,nawet db mialo cała partie złomu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2431 Napisanych postów 24154 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401777
Z clenem to pamiatam ze ogolnie byl problem (chociaz Z clenem Z Db kontaktu nie miałem I nie wiem jak działał czy też nie) ale w tym czasie helios Z Db działał bardzo dobrze . Możliwe ze mieli zapas tego na dobrym prochu bo nie słyszałem żeby z ich helisem było cos nie tak , za to helis Ions już wcześniej nie działał jak trzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
Ja biłem w styczniu ions i klepało .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
Jak ktos jeszcze nie widział to ostatnie badania nexium trenik i bold




1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
wincol
Z clenem to pamiatam ze ogolnie byl problem (chociaz Z clenem Z Db kontaktu nie miałem I nie wiem jak działał czy też nie) ale w tym czasie helios Z Db działał bardzo dobrze . Możliwe ze mieli zapas tego na dobrym prochu bo nie słyszałem żeby z ich helisem było cos nie tak , za to helis Ions już wcześniej nie działał jak trzeba.


Clen db w tabsach był bdb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15648 Napisanych postów 17739 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 194829
Nexium chyba moja ulubiona firma ale mogli by już w końcu te etykiety trenów i cypio zmienić tym bardziej, że dają więcej prochu do środka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3973
Szukam informacji na temat Elephant Pharma Testosterone Enanthate ,ktoś miał styczność i wypowie się ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Testa nie działającego w tych czasach trafić ciężka sprawa
Lecz osobiście stawiał bym na sprawdzone laby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 708 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Dokładnie. Test działać będzie. Jednak stężenie, jakość oleju etc tu moze byc różnie.
Często jest tak, że jakis wynalazek ma na start nawet wieksze stężenie a potem nagle zjazd.
Poszukaj czegos pewnego wwybór jest ogromny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej