SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428
Gucio547
Pablonetka
Ripper, biłem cypionat i zero bólu badania tez zrobiłem po 1ml co 3 dni tesc 3500, dla mnie wchodzil jak androchem z przewagą na drugiego. Z Panaxem mam problem po propie boli po enanie to samo, a cypionat elegancko wchodzi.
Propek ogólnie lubi być bolesny, ale to nie reguła


U mnie propki zawsze gładko wchodzą
Nawet suspension
Wszystko zależy od firmy :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Ja myślę, że od indywidualnych predyspozycji, bo leciałem różne laby propa i cypio, i zawsze było git. A enana z różnych labów zawsze z bólem, czasem nawet 2-3 dniowym po iniekcji.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 61 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7587
ziki2000
Apteka zawsze lepsza
U mnie na odbloku ovitrele sprawdziło się ale koszt większy


Czyli nie ma różnicy w działaniu gonadotropinum chorionicuma a choriogonadotropinum alfa?

Maxim

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 1166 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22272
Nie wiem czy to nie zasługa sumy stopnia stanów zapalnych. U mnie jak wchodzi gładko, to wszystko i różne laby. Jak zaczyna coś boleć, to prawie po wszystkim. Ostatnio coś tam leciałem i jeden środek miałem z kilku labów, to na zmianę po dwa trzy strzały i ok. W tamtym roku cypio z Nexium albo Tren z Aquila to miesiąc chodziłem obolały, aż dostałem rwy kulszowej i przerwa, kiedy po tej samej partii cypio w innym okresie wszystko ok.
4

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Na pewno to też ma wpływ, u mnie czasami strzał wchodzi gładziutko, bezboleśnie a na drugi dzień dupa czy tam udo boli ze 3 dni a nieraz strzał zj**..ny a na drugi dzień jak by nigdy nic, zero bólu, dyskomfortu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428
wiaku1
ziki2000
Apteka zawsze lepsza
U mnie na odbloku ovitrele sprawdziło się ale koszt większy


Czyli nie ma różnicy w działaniu gonadotropinum chorionicuma a choriogonadotropinum alfa?


Nie wiem jak będzie u Ciebie
U mnie ovitrele sprawdziło się na odblok po 10 latach bomby i estro nie szalało tak jak mam po większej dawce hcg

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428
Psycho Dad
Ja myślę, że od indywidualnych predyspozycji, bo leciałem różne laby propa i cypio, i zawsze było git. A enana z różnych labów zawsze z bólem, czasem nawet 2-3 dniowym po iniekcji.


Apteka z Egiptu Enan zawsze bez bolesny :)
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 434 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 224896
wiaku1
lodzianin1
Mumin222
Hcg andro nowy wypust 5ys


jw


A jak w ogóle polecacie ovitrelle, mówię o aptecznym. Bo Pregnyl jest izolowany z moczu (gonadotropinum chorionicum) a ovitrelle już jest syntetyczne wytwarzane metoda rdna (choriogonadotropinum alfa).
Czy lepsze ovitrelle apteczne, jako hcg alfa czy lepszy pewny under hcg gonadotropinum?
Jesli masz dostęp do ovitrelle to bierz i się niezastanawiaj;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
Na 1 miejscu zawsze apteka
Z underów bije imperial / actiza
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 1568 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26216
wiaku1
ziki2000
Apteka zawsze lepsza
U mnie na odbloku ovitrele sprawdziło się ale koszt większy


Czyli nie ma różnicy w działaniu gonadotropinum chorionicuma a choriogonadotropinum alfa?
chodzi Ci zapewne pregnyl 5000 vs ovitrelle 6500. Obydwa są jednakowej jakości. Jeżeli masz dostęp do apteczneo pregnylu to celuj w niego z jednej prostej przyczyny. W Pregnylu masz proszek do sporządzenia dajesz 1ml lub 2ml wody i sobie odmierzasz. Natomiast w ovitrelle 6500 j. masz już roztwór gotowy w str,ykawce mało tego jest rozrobiony przez producenta 0,5ml wody. Lipa totalna na strzykawce brak podziałek.
Przyczyną takiej sytuacji jest , ze producent ovitrelle przeznaczył tylko i wyłącznie do jednorazowego wstrzyknięcia s.c. przez kobiety.

Jeżeli masz dostęp tylko undera celuj 1. Androchem 5000, imperial 5000.
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej