Urodziła i wychowała się w Houston w Teksasie, jako nastolatka prowadziła niezdrowy tryb życia. Niegdyś szalała po imprezach i to one wypełniały jej czas. Często jadła fast foody i słodycze, które nie wpływały jednak znacząco na jej wygląd, ratował ją szybki metabolizm.

Dopiero w szkole średniej zaczęła zauważać negatywne zmiany w swoim ciele. Także wtedy, zaczęła pić alkohol. Początkowo piła w weekendy z przyjaciółmi, jednak wraz z upływem czasu alkohol stał się codziennością i prawie codziennie przychodziła do szkoły z kacem.

"W końcu zdecydowałam, że jestem zmęczona chodzeniem do szkoły, każdego dnia z kacem. Znienawidziłam jak wygląda moje ciało i tego jak się czuje"

Dziś jest dowodem, że fitness i siłownia nie tylko wpływają na wygląd, ale tez potrafią zmienić nasze życie na lepsze.

Nikki Blackketter posiada ponad 1,8mln obserwujących na Instagramie - patrząc na jej ciało wcale nas to nie dziwi. Fitness stał się celem jej życia, ale także źródłem utrzymania. Przykładem może być kontrakt z Gymshark, producentem odzieży sportowej. Podczas targów branżowych, kolejka fanów do panny Blackketter nie miała końca. Zobaczyć foto to jedno, zobaczyć te niesamowite pośladki na żywo...zupełnie inna bajka!

Jak widzimy, nie jest to tylko forma "dziewczyny z Instagrama". Nikki Blackketter potrafi uzyskać doskonałą formę sportową i rywalizować na scenie.

Komentarze (1)
domosos

Kolejna która bez zrobienai sobie cycków sie nie obeszła.

0