SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 375070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 992 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27078
nie tak tylko z ciekawosci pytam...bo wiele tego nie wbilem :) ale jak tak tez jest wporzadku to git
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 74 Wiek 34 lat Na forum 143 dni Przeczytanych tematów 561
AdamKO84
Od siebie moge polecic bolda Egzogen ,tak samo testy . Bede zmienial wlasnie na Dna albo Sky bo Egzo koncze zapas . Dna oxa juz leci i ma tez dobre T-400 a zalezy mi na 400mg/ml teraz leci susta Egzo 250mg/ml .

Mostek na enanie Egzogena dobrze mi wypadl. Teraz leca soki DNA zadowolony z wyboru jestem 3,5ml jednorazowo wchodzi bez problemu ale to zaleta tego labu z tego co wiem. O tym nowym Sky dobre opinie slyszalem o ziomkow.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 112 Wiek 39 lat Na forum 118 dni Przeczytanych tematów 761
Clen Sky tak samo dobry jak Db czy Biosira wlasnie lece.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 3740 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 34687
Siemka Pany lece redukcje i nie długo będę chciał coś dorzucic delikatnie w jaki lab według was uderzyc ? srodki jak test oxa helios ?
1

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13976 Napisanych postów 63776 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 544930
Platinium, DB Pharma, BM, Bioniche, Bałkan, Malay, DNA mówią że jest git.
4

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4854 Napisanych postów 44174 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 546713
keystone69
Siemka Pany lece redukcje i nie długo będę chciał coś dorzucic delikatnie w jaki lab według was uderzyc ? srodki jak test oxa helios ?

Androchem , DNA , Nanda , Kuwait , Alpha Zenaca...pierwsze 4 firmy mają przebadaną oxe i każda z nich zawiera deklarowane stężenie...co do Heliosa DNA wypuściło niedawno , ma podwójne stężenie porównując do innych labów...DB również ma dobrego Heliosa....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 3740 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 34687
helios to podtsawa dla mnie a widze ze DNA ma dobre opinie wiec wiem co szukać dzieki

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 954 Napisanych postów 1475 Wiek 39 lat Na forum 213 dni Przeczytanych tematów 23058
DNA ma dobre środki
1

Lux 80’
Kiedy nie chce mi się iść na trening , to wiem ze to będzie najlepszy trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13976 Napisanych postów 63776 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 544930
DNA helios kolega zamówił, wt będę się z nim tel zapytam jak wypada w porównaiu z no.1 DB Pharma.
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 957 Napisanych postów 21752 Wiek 7 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 332170
keystone69

z jednego labu dostaniesz też wszystko co wymieniles np. z Ions i wszystko działa bardzo dobrze..
poza tym testy czy oxa godne polecenia z mojego otoczenia z nexium czy vertex

Zmieniony przez - wincol w dniu 2019-08-25 22:38:26
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

aerofull