SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Michalek83
bajcepsik
artley12
bajcepsik
krzykacz
Squibb Biogonadyl 5000jm real HCG siedzi.


sa tego badania?

Były robione na teście ciążowym. A czy działa sam musisz ocenić.


to i na greckim wychodzi pozytywnie badania na zawartosc tylko mnie interesuja. ja nie krolik zebym to testowal


Testy ciążowe na nie wiele sie przydają. Fakt pokaże, czy jest w ogóle HCG, ale test pokazuje Jako ciąże stężenie powyżej 25 IU/ml...


Nie wiem komu te testy coś pokazują. Wklejałem foty ze swoich testów - sam pregnyl - wynik negatywny; pregnyl ze szczochem (bo takie propozycje były) - wynik negatywny; sam szczoch przy biciu samego pregnylu 1000eod (z ciekawości - wynik negatywny. Pregnyl ofc apteka.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1038 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31301
yoseph
lordknaga
a czego ma nie robic? przeciez jak sie zapienilo, to nagle nie stracilo swoich wszystkich wartosci??

tak tez mysle, ale nie mozna tym trzasc i rozpuszczac niby jakos powoli , nie mam doświadczenia dlatego pytam

Powinno się powoli puszczać - najlepiej po szkle. Ja albo trzymam tłoczek albo wbijam drugą igłę żeby spokojnie można było wpuścić plyn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Squibb HCG tak badane na własnej dupie, co 3tyg vial leci 2x 2500jm pon/czw od lat takim schematem się posługuje. I działa to hcg jak apteka taka czy inna jak brałem.
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2721 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100232
Z hcg ug większość działa,np.andro, Magnus

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 216 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3393
Brak ktoś clenbuterol z vertexa bądź z balkana czym się kierować jakie opinie


Zmieniony przez - Xades111 w dniu 2020-06-15 13:34:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21363 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868863
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6981
Jaką metkę oraz test prop na ten moment polecacie? Co sądzicie o Euro Pharmacies oraz Balkan? Rok temu brałem i było ok. Niewiem jak na tą chwilę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 280 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10662
Xades111
Brak ktoś clenbuterol z vertexa bądź z balkana czym się kierować jakie opinie



Zmieniony przez - Xades111 w dniu 2020-06-15 13:34:19


Z Nexiuma lecę teraz i ogień.

Umysł...duch i ciało.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 2491 Wiek 38 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 24423
ariesek666
Jaką metkę oraz test prop na ten moment polecacie? Co sądzicie o Euro Pharmacies oraz Balkan? Rok temu brałem i było ok. Niewiem jak na tą chwilę.



Dwa środki których praktycznie się nie wałuje...dobrych labów jest multum...z tych co wymieniłeś nie miałem styczności...skrobnij do jakich jeszcze firm masz dostęp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5295 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387301
z euro to nawet i metke i propa bym odpuscil a balkan jak ori to ok ale jak ktos ma na stanie tylko euro i balkana to balkan tez raczej kolo ori nie stal, wiec loteria
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej