SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870249
Doxycyclina 2x1 tab ed.
A stany zapalne to sprawa indywidualna, mi kiedyś cieli dupę po aptece. Tak jak wyżej chłopaki pisali że nexium bolał, a mnie nic po żadnym środku. Podobnie panax mnie nie boli, kumpla ta sama partia dupę urywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 73 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 523
ja wiem, ze indywidualne, ale jak lece jedno cypio/enan i inne dodatki miesiacami i wszystko jest ok, a po 1 zastrzyku jest lipa jakiej w zyciu nie mialem to cos jest nie tak. i to nie jest jakis stan zapalny, bo cos lekkiego mi sie zdarzalo. zrobila sie gorka, cos pobolalo i przeszlo. ale mnie juz to meczy prawie 2 tygodnie i wczoraj uznalem, ze to juz chyba samo nie przejdzie i sciaganie bylo dobrym pomyslem. doxy odpada. potrzebuje cos inj. cos co bym mogl miejscowo podac i co nie wplywa na watrobe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
Kolejna rundka pyerdolenia,
kolegę boli albo wywołuje stan zapalny wszystko, ostatnio spasowalo mu dna, ale jak pech chciał, dna zawinęli, teraz znowu będzie poszukiwanie labu po którym nie zdycha prawie tydzień,
takze skończcie już ta defiladę cyrku,
pyerdolicie jakbyście zęby zjedli na tym sporcie a emocjonujecie się tak indywidualna sprawa jak przyjęcie danych składników środka przez dany organizm i jeszcze się będą klucic na tej podstawie co lepsze, yebana dziecinada


Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2022-05-22 13:45:31

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Typ lata po wszystkich tematach i o wydobyciu ropy p******i, zaraz się hamburgery ze swoim wojskiem pojawią wprowadzać demokrację
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 141 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2421
Jakieś opinie na temat dna laboratory i sky ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 440 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11715
Psycho Dad
Typ lata po wszystkich tematach i o wydobyciu ropy p******i, zaraz się hamburgery ze swoim wojskiem pojawią wprowadzać demokrację
Dokładnie, skoro ból jest nie do wytrzymania to pojechałbym na SOR albo udał się do lekarza a nie użalał się na forum że coś poszło nie tak, qurwaa
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
celebi2000
Jakieś opinie na temat dna laboratory i sky ?


Wystarczy się cofnąć kilka stron do tyłu. DNA zbiera dobre opinie na forum, a SKY kiedyś też robiło robotę jak trzeba, teraz nie wiem.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22683
Boxkox
Ja po panaxie zawsze stan zapalny , znajomi również.

Kolega z silki mówił że na 10 flakonów dwa mu się takie trafiły,pomijając ten fakt nadal bije panaxa i sobie chwali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 73 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 523
Psycho Dad jakie to sa tematy ? te wszystkie tematy, gdzie o ropie p******e. wkleisz linki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22683
mateo5
mateo5
Leciał ktoś coś z Venom, Fusion lub Gravity?

Ktoś się wypowie?

Z tych trzech firm jeden kolega bije Fusion i sobie chwali...
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium