SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4094704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 660 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40032
Szkoda spamować chłopy tutaj ;) ale kiedyś już pisałem, tak jak łapie nas tolerka na IA przy dłuższym stosowaniu, i trzeba zwiększać dawkę tak samo pewnie jest z boldem/primkom jeśli chodzi o efekt trzymania estro ;) u mnie leci długo prima z panaxa, jeden wypust, jedna dawka, a estro stabilnie roslo z czasem przy badaniach kontrolnych ;) zwiększenie stosunku primki do testa (500t-250p) gdzie wcześniej leciałem długo (500t-200p) przywróciło estro do górnych widełek jak na samym początku ;)

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 414 Napisanych postów 1355 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105955
No ale on Ci powie ze wraca na panaxa i jest git. Ale zamiast wysłać srodek do badania za 200zł to za dużo i na miarce dupy okresla steżenie :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 488 Na forum 163 dni Przeczytanych tematów 5076
lordknaga
2 lata regulujesz boldem e2?


Tak jest , hct jakbyś pytał 47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 488 Na forum 163 dni Przeczytanych tematów 5076
SięNiePoddawaj
No ale on Ci powie ze wraca na panaxa i jest git. Ale zamiast wysłać srodek do badania za 200zł to za dużo i na miarce dupy okresla steżenie :D


Po chooy wydawać 200 jak mój kolega ma to samo co ja i na tej samej dawce licząc 300mg na 1ml ma wywalone estro czego nie miał na panax a sytuacja zmieniła się w 3 czy 4 tygodnie i nie to że kilka miesięcy czy lat tolerancja wzrosła . Ja wchodzę na Ari, bolda w kibel bo wstyd tego komuś oddać nawet

Zbadał bym na 100% gdybym kupił tego 10+ a teraz zostało 3


Zmieniony przez - Piękny/młody w dniu 2024-04-17 15:11:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
Trafiliście kiedyś na wałek mety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 488 Na forum 163 dni Przeczytanych tematów 5076
Ja ale jakieś 10 lat temu w szklanych małych słoiczkach, ciemno brązowych


Zmieniony przez - Piękny/młody w dniu 2024-04-17 16:08:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 414 Napisanych postów 1355 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105955
Pięknymłody
SięNiePoddawaj
No ale on Ci powie ze wraca na panaxa i jest git. Ale zamiast wysłać srodek do badania za 200zł to za dużo i na miarce dupy okresla steżenie :D


Po chooy wydawać 200 jak mój kolega ma to samo co ja i na tej samej dawce licząc 300mg na 1ml ma wywalone estro czego nie miał na panax a sytuacja zmieniła się w 3 czy 4 tygodnie i nie to że kilka miesięcy czy lat tolerancja wzrosła . Ja wchodzę na Ari, bolda w kibel bo wstyd tego komuś oddać nawet

Zbadał bym na 100% gdybym kupił tego 10+ a teraz zostało 3



Zmieniony przez - Piękny/młody w dniu 2024-04-17 15:11:50


Po to ze wynik Cie zaskoczy i się okaże ze nie jest do kibla i się zdziwisz
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5394 Napisanych postów 15410 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388299
odrazu mowie - nie jestem jakims znawca, mam swoje doswiadczenie z boldem. a ty go bierzesz dla bolda? i tutaj forumowego efektu 4d masy itd. czy ty go bierzesz, zeby regulowac estro, bo sam juz sie pogubilem i w jakiej dawce go lecisz juz 2 lata tak +/- to jakies efekty musisz widziec? ja lecialem lata temu, ostatni podjazd mialem bodajze w 2017 od jednego guru, gdzie lecialem 250mg testa week + 1g bolda week, testa jak wtedy lecialem 'mostki' 250mg to estro(na co jestem mega czuly) mialem w okolicy 2-2.5x norme a z boldem mialem dokladnie taki sam wynik estro po tygodniach od dodania go. kazdy moj cykl na tym srodku byl kolo 12-16tyg i za kazdym razem dawalem szanse i za kazdym razem mowilem jedno - strata siana(tak jestem glupi, do 3x sztuka). wiem ze zaraz ktos wyskoczy, ze ma bolda za cene paczki orzeszkow ale to nie jest troche drogi srodek, zeby uzywac go do regulowania estro? to nie lepiej zejsc z tego w ogole i dac poprostu ai albo nawet dolozyc co innego? ja jeszcze nigdy nie slyszalem, zeby ktos stwierdzil obecnosc bolda albo jego zanizona dawke, poprzez badanie estro. to nie lepiej wyslac jw. do labu dany srodek i zbadac co tam jest, tylko poprostu zbadac estro za 25zl? + estro nie skacze od samego uzywania saa przeciez?



Zmieniony przez - lordknaga w dniu 4/17/2024 4:23:19 PM
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 488 Na forum 163 dni Przeczytanych tematów 5076
lordknaga
odrazu mowie - nie jestem jakims znawca, mam swoje doswiadczenie z boldem. a ty go bierzesz dla bolda? i tutaj forumowego efektu 4d masy itd. czy ty go bierzesz, zeby regulowac estro, bo sam juz sie pogubilem i w jakiej dawce go lecisz juz 2 lata tak +/- to jakies efekty musisz widziec? ja lecialem lata temu, ostatni podjazd mialem bodajze w 2017 od jednego guru, gdzie lecialem 250mg testa week + 1g bolda week, testa jak wtedy lecialem 'mostki' 250mg to estro(na co jestem mega czuly) mialem w okolicy 2-2.5x norme a z boldem mialem dokladnie taki sam wynik estro po tygodniach od dodania go. kazdy moj cykl na tym srodku byl kolo 12-16tyg i za kazdym razem dawalem szanse i za kazdym razem mowilem jedno - strata siana(tak jestem glupi, do 3x sztuka). wiem ze zaraz ktos wyskoczy, ze ma bolda za cene paczki orzeszkow ale to nie jest troche drogi srodek, zeby uzywac go do regulowania estro? to nie lepiej zejsc z tego w ogole i dac poprostu ai albo nawet dolozyc co innego? ja jeszcze nigdy nie slyszalem, zeby ktos stwierdzil obecnosc bolda albo jego zanizona dawke, poprzez badanie estro.




Zmieniony przez - lordknaga w dniu 4/17/2024 4:19:15 PM


Kumam cię Lord i daje opis do sytuacji .
Zacząłem 2 lata temu po tym jak kijowo się czułem na aromasinie i to z labu i aptecznym . Jakieś smutki i depresje czyli ogólnie słabo . Spróbowałem bolda pod tym względem i się udało , leciało sobie skromnie bo czasem 200 ogarniało etro. Podbijaniem na większe dawki chyba dwa razy na masie jak leciała susta i wtedy 1:1 było w okolicach 60-70 przy 44 górnej normy ( spoko się czuje na wyższym estro to korzystać można ) . Kupiłem teraz anastrozol i zobaczę na nim jak z samopoczuciem skoro skład inny niż aromasin . Co do efektów 3d , 4d i surround :) nic takiego nie stwierdziłem no może poza lepszą pompą w dawce 600 plus . Ogólnie ciężko to stwierdzić lecąc 3 środki np deke plus test i bold bo nie wiesz na dobrą sprawę co jest zasługą czego bo efekty nie są tak spektakularne jak dodanie dhb czy Antka względem pompy . Przyzwyczajenie bardziej niż jakieś efekty poza kontrolą estro i dlatego czas chyba zejść na korzyść Ari .

Zmieniony przez - Piękny/młody w dniu 2024-04-17 16:34:17
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94667 Napisanych postów 364647 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669686
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium