SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4087804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 169 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1179
GwiazdekTorun
pawel82
GwiazdekTorun
Oxa tura DNA/BM ?

Oxa DNA była badana , jest tam oxa w deklarowanym stężeniu także śmiało...
Tura też bardzo dobra...

lodzianin1






Z BM brak styczności...




Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-06-21 08:44:29


Dzieki


Posluchalem chlopakow zeby wziac inj DNA i nie zaluje wyboru. Przy oralach tez bym stawial wlasnie na DNA.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
Alior skończ pimpowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Gubi83
Wlasnie ide prywatnie dzieki jeszcze raz sory ze sie pytam o takie zeczy tutaj ale jeszcze sie nie orientuje gdzie I na jakim portalu sie pytac


AdamKO84
Badania zrob przed wizyta i z wynikami do lekarza ,pojdziesz bez dostaniesz skierowanie i bedzie trzeba wrocic z wynikami to za 2 wizyty zaplacisz ,po co



Tak właśnie zrób, bo lek wydyma Cię na 2x wizyta. Pójdziesz z kompletem badań od ręki będzie diagnozował i ewentualnie leki czy po co tam idziesz do niego.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 313 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5495
Tak czy siak musze placic za wizyte bo nie mieszkam w Polsce I nie mam swojego lekarza cos wydaje mi sie ze z tych labow co biore to sterzenia sa slabe no moze musze poczekac jeszcze tydzien na lepsze efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
Kazekwynalazek
Panowie pewny masteron e. Co polecacie ?
Najlepiej sprawdzone na sobie


Ions Pharmacy, Nexium


polish hammer
Witam szukam firmy z najpewniejszą oxą co możecie polecić? I jeszcze jak wygląda sprawa tury z andro ktoś próbował czy szukać z innej firmy?




Vertex i Nexium to sa moje typy. No chyba ze gdzies wyrwiesz starego Cybera to rownie dobry jak Nexium.
Nexiuma jadlem, a Vetexa aktualnie podjada brachol.
Vertexa sporo figterow u nas wcina teraz i w ich kregu sobie wlasnie chwala i polecaja
Patrzac na badania to Genamed pozamiatal standardowo reszte konkurencji, nie dosc ze lab najtanszy chyba w polsce to ma real oxe w przyzwoitym stezeniu.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gubi83
Tak czy siak musze placic za wizyte bo nie mieszkam w Polsce I nie mam swojego lekarza cos wydaje mi sie ze z tych labow co biore to sterzenia sa slabe no moze musze poczekac jeszcze tydzien na lepsze efekty



A co tam bierzesz za laby ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 313 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5495
Phenom pharma I Scorpio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 417 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19110
slabe masz te laby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 313 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5495
Czyli nie warte opinie poprosze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Do priv laba też nie możesz iść na badanie poziomu testa za kase ...to gdzie Ty mieszaksz?

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium