SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005424

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1038 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31301
lodzianin1
winko123
Wezme deke malaya dzieki za info


Z Mt był bym ostrożny bo chyba lata jakaś podróbka

Ja zaś z MT dobre wspomnienia mam czy to enan/deca/npp wszystko ok, jeszcze bez Zdrapki a potem z nimi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1038 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31301
daniel2237
Lux1980
luk321
A jakie opinie proviron i primabolan z balkana brał ktoś?


Bałkan git . Provi miałem 50 mg / tabl .
Primki nie brałem , ale bałkan to bd firma

Wszyscy chwala balkana a walow lata troche tu I tam

Wstaw zdjęcie wałka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1939
nexium ,Ions czy medical? (środki do zakupu: prop,cypio, npp, tura) trena mam z nexiuma i dobrze latał, kwestia czy medical skoro droższy to jest pewniejszy i czy na ionsa i nexiuma nie latają wałki. dill ten sam i nie było lipy jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 687 Napisanych postów 249 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1232
jak chcesz tanio to nexium , spytaj dila o Vertex.... Ions bardzo dobre ale cenowo juz drozej wychodzi.....wszystko zależy od funduszy<)....o miedcalu nie słyszałem


Zmieniony przez - musculedream w dniu 12/11/2019 10:30:40 PM
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1939
do wyboru te 3 - ions lekko drozszy ale kwota na 4 cyfry leci takze nie bede bił piany o 10zł różnicy na słoiku. Biłem przed wakacjami obie firmy i dobrze lecialo tylko kwestia czy ions i nexium dalej trzymaja fason na chwile obecna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82652 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699143
Ions , nexium spokojnie możesz brać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
luigio
do wyboru te 3 - ions lekko drozszy ale kwota na 4 cyfry leci takze nie bede bił piany o 10zł różnicy na słoiku. Biłem przed wakacjami obie firmy i dobrze lecialo tylko kwestia czy ions i nexium dalej trzymaja fason na chwile obecna.


Trzymają fason wiec spokojnie bierz to z czego byłeś zadowolony
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 177 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7269
Clomid anafarm czy jakis inny lepszy ug?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
pct to apteka
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1939
ok, ionsa wezme, rownolegle koleszka to samo bedzie bil z nexiuma (cypio+ npp + tura dalej prop+tren/->master+wino) hcg 6 paczek to przybije w trakcie i po fakcie ;) zobaczymy komu na jakim labie pojdzie wiecej bo miska ta sama. DZIEKI.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej