SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 639560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7298 Napisanych postów 52228 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 617676
Ja zalałem formę na grubej bombie bijąc właśnie Ovigil co 2-3tyg...więc nie wierze w to że nie działa...

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-03-20 20:29:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 350 Napisanych postów 1001 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27373
pawel82
Ja zalałem formę na grubej bombie bijąc właśnie Ovigil co 2-3tyg...więc nie wierze w to że nie działa...

ze shree nigdy nie na nic nie narzekalem...czy srodki czy hcg...a na viagre to juz wogle
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6041 Napisanych postów 9198 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 403902
Ja tam tez kolejny miesiac musze wziac ovi w obrone. Moze z tymi nie dzialajacymi jest tak jak Arkus napisal
2

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34720 Napisanych postów 275018 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1376424
panowie jest jeszcze hcg androchemu tylko pakowane po 10.000 jm
2

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 2373 Napisanych postów 34515 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 251315
pawel82

to akurat o niczym nie świadczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 262 Napisanych postów 425 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 320645
Wszyscy będa brać ovigil w obronę dopóki nie przyjdzie się odblokować. Ile razy z kimś nie rozmawiam, nie czytam, to jest problem zrobic odblok na ovigilu. Szkoda w ogóle zawracać sobie głowę tym szitem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34720 Napisanych postów 275018 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1376424
Wojmir
Wszyscy będa brać ovigil w obronę dopóki nie przyjdzie się odblokować. Ile razy z kimś nie rozmawiam, nie czytam, to jest problem zrobic odblok na ovigilu. Szkoda w ogóle zawracać sobie głowę tym szitem.

Wojmir oddaj do badania i wrzuć wyniki wtedy ci przyznam rację ,bilem kilka razy i moim zdaniem działa .ostatnio raczej aptekę zawsze bije lub ew andro
W nowej szacie bilem tylko raz ,wczesniej jak bilem to ten w starych pudełkach .za tego 2 lata wstecz to bym głowę dał bo leciał mostek tylko na hcg i provi i w 7 tyg mostka test był w widełkach a cypio odstawione było właśnie 7 tyg wstecz jak była by tam lipa to po 11 miesiącach bomby test by leżał
2

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6041 Napisanych postów 9198 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 403902
Ja to nie wiem Wojmir co ty sie na to ovi zawzioles. Bo na forum xxx ktos robil odblok i mu akurat nie poszlo bo moze faktycznie pod czarna pladneka w sloncu, przy 40 stopniach lezakowal. A tu jednak sporo osob to laduje i jakos dziala.
4

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 22021 Wiek 8 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 341084
Wojmir

ale sie uparłeś na to.. ktos napisze , powie ze dziala , robil odblok na tym itd. poparte ma to badaniami to i tak powiesz ze lipa .. ale jak ktos powie ze nie dziala to juz jest jedyna słuszna opinia i inne sie nie licza?
to jest under, jak juz ktos niedawo napisal, duze znaczenie moze miec samo przechowywanie wiec nie ma co bic piany...
kto che niech bije , kto nie chce szuka czegos innego ale nie mozna swojej opinii nikomu narzucac
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 262 Napisanych postów 425 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 320645
Krzychu79
Ja to nie wiem Wojmir co ty sie na to ovi zawzioles. Bo na forum xxx ktos robil odblok i mu akurat nie poszlo bo moze faktycznie pod czarna pladneka w sloncu, przy 40 stopniach lezakowal. A tu jednak sporo osob to laduje i jakos dziala.

Wziąłem się, bo za każdym razem jak dojdzie do mnie jak działa ovi, to staram się o tym tutaj napisać i ciekawi mnie co na to mają do powiedzenia inne osoby, szczególnie niektóre ;) Dziś wspomniałem, że dowody są ponownie na konkurencyjnym i jak sam gość pisał, że "czuł działanie" "wszystko działało". Miałem sam sprawdzać to ovi, ale szkoda mi czasu na testowanie guwna ;) Miałbym sobie udowodnić, że kibel? Bo komuś to trochę słabo poświęcać miesiąc, a potem i tak mi zarzucą, że pewnie diluje apteką i shree mi nie na rękę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Fruzeliny