SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35026 Napisanych postów 89926 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940742
Ja zalałem formę na grubej bombie bijąc właśnie Ovigil co 2-3tyg...więc nie wierze w to że nie działa...


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-03-20 20:29:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
pawel82
Ja zalałem formę na grubej bombie bijąc właśnie Ovigil co 2-3tyg...więc nie wierze w to że nie działa...



Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-03-20 20:29:22


ze shree nigdy nie na nic nie narzekalem...czy srodki czy hcg...a na viagre to juz wogle
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Ja tam tez kolejny miesiac musze wziac ovi w obrone. Moze z tymi nie dzialajacymi jest tak jak Arkus napisal
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364458 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669179
panowie jest jeszcze hcg androchemu tylko pakowane po 10.000 jm
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
pawel82
Ja zalałem formę na grubej bombie bijąc właśnie Ovigil co 2-3tyg...więc nie wierze w to że nie działa...



Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-03-20 20:29:22


to akurat o niczym nie świadczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 241 Napisanych postów 425 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 320645
Wszyscy będa brać ovigil w obronę dopóki nie przyjdzie się odblokować. Ile razy z kimś nie rozmawiam, nie czytam, to jest problem zrobic odblok na ovigilu. Szkoda w ogóle zawracać sobie głowę tym szitem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364458 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669179
Wojmir
Wszyscy będa brać ovigil w obronę dopóki nie przyjdzie się odblokować. Ile razy z kimś nie rozmawiam, nie czytam, to jest problem zrobic odblok na ovigilu. Szkoda w ogóle zawracać sobie głowę tym szitem.


Wojmir oddaj do badania i wrzuć wyniki wtedy ci przyznam rację ,bilem kilka razy i moim zdaniem działa .ostatnio raczej aptekę zawsze bije lub ew andro
W nowej szacie bilem tylko raz ,wczesniej jak bilem to ten w starych pudełkach .za tego 2 lata wstecz to bym głowę dał bo leciał mostek tylko na hcg i provi i w 7 tyg mostka test był w widełkach a cypio odstawione było właśnie 7 tyg wstecz jak była by tam lipa to po 11 miesiącach bomby test by leżał
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Ja to nie wiem Wojmir co ty sie na to ovi zawzioles. Bo na forum xxx ktos robil odblok i mu akurat nie poszlo bo moze faktycznie pod czarna pladneka w sloncu, przy 40 stopniach lezakowal. A tu jednak sporo osob to laduje i jakos dziala.
4

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Wojmir
Wszyscy będa brać ovigil w obronę dopóki nie przyjdzie się odblokować. Ile razy z kimś nie rozmawiam, nie czytam, to jest problem zrobic odblok na ovigilu. Szkoda w ogóle zawracać sobie głowę tym szitem.


ale sie uparłeś na to.. ktos napisze , powie ze dziala , robil odblok na tym itd. poparte ma to badaniami to i tak powiesz ze lipa .. ale jak ktos powie ze nie dziala to juz jest jedyna słuszna opinia i inne sie nie licza?
to jest under, jak juz ktos niedawo napisal, duze znaczenie moze miec samo przechowywanie wiec nie ma co bic piany...
kto che niech bije , kto nie chce szuka czegos innego ale nie mozna swojej opinii nikomu narzucac
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 241 Napisanych postów 425 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 320645
Krzychu79
Ja to nie wiem Wojmir co ty sie na to ovi zawzioles. Bo na forum xxx ktos robil odblok i mu akurat nie poszlo bo moze faktycznie pod czarna pladneka w sloncu, przy 40 stopniach lezakowal. A tu jednak sporo osob to laduje i jakos dziala.


Wziąłem się, bo za każdym razem jak dojdzie do mnie jak działa ovi, to staram się o tym tutaj napisać i ciekawi mnie co na to mają do powiedzenia inne osoby, szczególnie niektóre ;) Dziś wspomniałem, że dowody są ponownie na konkurencyjnym i jak sam gość pisał, że "czuł działanie" "wszystko działało". Miałem sam sprawdzać to ovi, ale szkoda mi czasu na testowanie guwna ;) Miałbym sobie udowodnić, że kibel? Bo komuś to trochę słabo poświęcać miesiąc, a potem i tak mi zarzucą, że pewnie diluje apteką i shree mi nie na rękę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium