SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 319499

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 492 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5705
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3818 Napisanych postów 9802 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 288318
Ceny dobre na samego testa by mi wyplaty braklo xD gh pewnie za najznisza krajowa chodzi xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25462 Napisanych postów 259733 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1331506
Panowie proszę nie cytować wpisów z cenami !!!

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 160 Wiek 40 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7620
Z calym szacunkiem lodzianin1 ale dlaczego kasujecie moj post jak przeciez nie lamie regulaminu i nie napisalem nic nie zgodnego z regulaminem
Ale nie bede sie klocil bo to bez sensu
Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25462 Napisanych postów 259733 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1331506
Ale o co chcesz się kłócić ? Napisałem proszę nie cytować wpisów z cenami ,zacytowales taki wpis ? To został skasowany jak i pozostałe 3 za to samo .Jest wyraźnie w regulaminie działu o nie podawaniu cen ,koniec kropka

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 492 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5705
Pany , no kolega podal liczby a my go zacytowali i co za tym idzie kazdy walnal babe.

Moja intencja bylo ocenienie srodkow na podstawie wlasnego doswiadczenia a nie cennika wlasciwie bez sensu zes te $ wpisal.
Ale do rzeczy na nexium i genamed opieralem cykl ktory teraz jade zmienilem aktualnie na Bm a z ionsa leci antek i wszystko dziala jak trzeba wszystkie 4 laby pozytywnie

Zmieniony przez - Thomas07 w dniu 2019-05-16 20:46:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 58 Wiek 40 lat Na forum 107 dni Przeczytanych tematów 759
alex79
Witam

czy ktos sie orientuje jak na dzien dzisiejszy soki z Shree jak z jakoscia nadal trzyma poziom ? bo podobno kiedys nawet mieli wpadke z testami-propa
jakies realne opinie ktos moze ostatnio wbijal/wbija
warto jeszcze inwestowac w Shree czy teraz to juz tylko loteria ja np. Alpha-Pharma :(

shree daj spokoj

ale alpha org dobry
kopie ap tez sa w pelnych stezeniach

yebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfd
yebac sfd
yebac sfdyebac sfd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 636 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 24797
Skąd wiesz że kopia AP ma pełne stężenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 211 Wiek 28 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7829
Panowie z czego bic cypio trena mete propa i mazteron

Mam do wyboru z Androchem BM DNA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4355 Napisanych postów 42871 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 533308
OpatGD
Panowie z czego bic cypio trena mete propa i mazteron

Mam do wyboru z Androchem BM DNA

Androchem i DNA na pewno ma dobre środki także śmiało...
BM nie biłem i brak tego labu w moim otoczeniu...

Słowo na ulicy..!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Zestaw 1