SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4087831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29421 Napisanych postów 62866 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902284
Jak każdy lab.

Który lab chwali się brakiem certyfikatów i zaniżonym stężeniem?

Unikam wynalazków od lat te same laby lecę i nie szukam miodu w pupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 371
No w sumie racja, żadnych certyfikatów i badań nie ma na stronce, tylko deklaracje ! Ale swoją drogą, ciekawe czy ktoś próbował ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 62 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12231
A ci co piszą że słoń szału nie robi to piszecie bo ktoś wam powiedział czy sami sprawdziliście? Bo to różnica
Stezenie trochę zanizone jakieś 10-20% z tego co producent mi mówił ale nie wiem jak w trenie bo nie dopytałem , ja mam cały skrystalizowany aż takie duże grudy i nir wiem.czy to dobrze bo nigdy nir miałe trenu który się krystalizował , a dopiero za 4-5 miesięcy stestuej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
20% mniej to jest trochę? W takim przypadku to co za różnica czy pisza tak bo ktoś powiedział czy sami sprawdzali ? Lab jest do d... skoro napisali na etykiecie np. 250mg a jest 200. I nie chodzi już nawet o ten wspomniany lab ale o każdy inny który by tak robil
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
certyz labu pewnie takie jak w necie lataja - uaktualnione w fotoszopie
3

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 371
Ostatnio czytałem gdzieś na forum, że nowy lab Olimpic całkiem przyzwoicie w badaniach wypada, stężenia środków faktycznie trochę niższe niż deklarowane ale całkiem przyzwoicie, podobno przyzwoicie stężenia trzyma też Domestos, nie wiem jak wypada nowy lab Maximus ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
i super odpowiedzi z tym endogeniciem - wiem, ze nawet nie sporbuje o takie cos chodzi - detale, bo napisac, ze lab kibel bez zadnego info to mozna w 2 sekund
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29421 Napisanych postów 62866 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902284
Jak się coś mocno krystalizuje to źle zrobiony sok.kucharz kiepski dobrze to nie świadczy o labie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
mioero1
A ci co piszą że słoń szału nie robi to piszecie bo ktoś wam powiedział czy sami sprawdziliście? Bo to różnica
Stezenie trochę zanizone jakieś 10-20% z tego co producent mi mówił ale nie wiem jak w trenie bo nie dopytałem , ja mam cały skrystalizowany aż takie duże grudy i nir wiem.czy to dobrze bo nigdy nir miałe trenu który się krystalizował , a dopiero za 4-5 miesięcy stestuej


10-20% tylko

To ja wole dopłacić 10-20 zł na flakonie i mieć 100% i dobrze zrobione


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2022-09-21 18:03:29
4

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 434 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 224896
Producent napisał że 10-20% zaniżone stęzenie :)dobre:)
4
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium