SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4087526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
Tak samo ja z squibem nigdy nie mailem jakich kolwiek problemowi że boli że ropa się zrobiła że syfy wyskakują itp, ale każdy ma swojego faworyta i to rozumiem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70509
lapa19
Jakie opinie o prop enan npp z TheMuscleFactory ??


Ja akurat brałem cypio i fraga i jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Helionus
Rozumiem, ból po strzale, czasem coś czuć. Zastanawia mnie jednak jak tacy ludzie treningi robią. Jak w ostatnich powtórzeniach ból(hiperkondensacja metabolitów) jest taki, że marzyłbym,aby mnie piekło to tak jak po najgorszymi strzale.


Wiesz ja już mam swoje lata i robię lajtowe treningi :0 ale jakbym miał robic jak piszesz to pewnie jak zawodowcy bym leciał na przeciwbólowych środkach:)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28668
Przeciwbólowe są dla słabych, ograniczają stany zapalne przed inhibicyjne działanie na różne prostaglandyny. Sporty siłowe ok, ale sylwetkowe bez sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28668
Ale słowo przeciwbólowe to ogólne pojęcie. Nie wszystkiego leki tej grupy tak działają, więc masz rację, można się też tym wspomagać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Helionus
Ale słowo przeciwbólowe to ogólne pojęcie. Nie wszystkiego leki tej grupy tak działają, więc masz rację, można się też tym wspomagać


To którymi lekami przeciwbólowymi można się wspomagać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 561 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35030
diablo1
Helionus
Ale słowo przeciwbólowe to ogólne pojęcie. Nie wszystkiego leki tej grupy tak działają, więc masz rację, można się też tym wspomagać


To którymi lekami przeciwbólowymi można się wspomagać?

Morfiną
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28668
Ogólnie opioidy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 546 Wiek 58 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28657
jakie hgh tera warto ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Zalezy do czego masz dostęp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium