SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2599839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1210 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 198458
Tak samo ja z squibem nigdy nie mailem jakich kolwiek problemowi że boli że ropa się zrobiła że syfy wyskakują itp, ale każdy ma swojego faworyta i to rozumiem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 721 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64950
lapa19
Jakie opinie o prop enan npp z TheMuscleFactory ??

Ja akurat brałem cypio i fraga i jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 490 Napisanych postów 17880 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 149020
Helionus
Rozumiem, ból po strzale, czasem coś czuć. Zastanawia mnie jednak jak tacy ludzie treningi robią. Jak w ostatnich powtórzeniach ból(hiperkondensacja metabolitów) jest taki, że marzyłbym,aby mnie piekło to tak jak po najgorszymi strzale.

Wiesz ja już mam swoje lata i robię lajtowe treningi :0 ale jakbym miał robic jak piszesz to pewnie jak zawodowcy bym leciał na przeciwbólowych środkach:)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 446 Napisanych postów 877 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 24316
Przeciwbólowe są dla słabych, ograniczają stany zapalne przed inhibicyjne działanie na różne prostaglandyny. Sporty siłowe ok, ale sylwetkowe bez sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 446 Napisanych postów 877 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 24316
Ale słowo przeciwbólowe to ogólne pojęcie. Nie wszystkiego leki tej grupy tak działają, więc masz rację, można się też tym wspomagać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 564 Napisanych postów 1423 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 48846
Helionus
Ale słowo przeciwbólowe to ogólne pojęcie. Nie wszystkiego leki tej grupy tak działają, więc masz rację, można się też tym wspomagać

To którymi lekami przeciwbólowymi można się wspomagać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 502 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31364
diablo1
Helionus

To którymi lekami przeciwbólowymi można się wspomagać?

Morfiną
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Ogólnie opioidy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 545 Wiek 57 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28612
jakie hgh tera warto ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 575 Napisanych postów 1886 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 23353
Zalezy do czego masz dostęp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

nutloveb