Laurence „Big Loz” Shahlaei to jeden z najlepszych brytyjskich siłaczy i zawodników Strongman. Postanowił odpuścić już starty, w związku z czym jego żywienie mocno się zmieniło. Odkąd zmienił podejście do diety i treningu schudł aż 40 kilogramów! Niedawno Big Loz udostępnił wideo na swoim kanale YouTube, w którym zdradza, jak wyglądają jego posiłki. Oczywiście dieta, a dokładnie deficyt kaloryczny odegrał znaczącą rolę w jego niesamowitej transformacji.

Shahlaei zaczyna dzień od lekkiego, ale sycącego śniadania. Od razu zdradza, że nie chce mu się wymyślać fikuśnych posiłków, więc są one bardzo proste. Śniadanie składa się z płatków owsianych, mleka i białka. Czasami dodaje jeszcze badana i cztery kostki gorzkiej czekolady. Drugi posiłek został przygotowany dzień wcześniej i składał się z ryżu, mielonego mięsa, groszku i przyprawy curry. Aby zaspokoić pragnienie, bierze kilka łyków napoju zero. Trzeci posiłek to kurczak, makaron, pesto i warzywa. Podczas gotowania tego posiłku Big Loz udzielił kilku rad każdemu, kto chciałby poprawić swoją dietę.

„Po prostu upewnij się, że niezależnie od tego, jaki masz posiłek, jest on taki, jaki lubisz. Powodem, dla którego mogę się tego trzymać, jest to, że naprawdę lubię to, co jem”.

Czwarty posiłek tuż przed treningiem jest energetyzujący, ale jednocześnie niezbyt ciężki. Jest to białko serwatkowe i dwa bajgle z dżemem. Po treningu zjadł stek z polędwicy wołowej z batatami i brokułami. Przez cały dzień kaloryczność posiłków wyniosła 3615 kalorii.

https://youtu.be/VZ4kxCt2v0I

 

Laurence Shahlaei zdradził, że powoli jest u celu i planuje zrzucić jeszcze 8 kilogramów. Mówi, że na obecnej diecie czuje się bardzo dobrze i jest zadowolony z efektów. Na razie nie zdradził, jakie ma dalsze sportowe plany, ale z pewnością do Strongman już nie wróci. Jak oceniacie jego przemianę?

Komentarze (5)
_Knife_

Polecam kanal gościa, jeden z niewielu co nie plecie bzdur.

2
OTTO

Przemiana musiała trwać latami, bo zdążył osiwieć w tym czasie :)

0
M-ka

Bardzo dobra przemiana i wzór do naśladowania dla wielu młodszych osób, byleby potem wytrwał, bo to jest najtrudniejsze.
W tym wieku sukcesy tego typu można liczyć podwójnie, bo już mało komu się chce, lol.
Ryzyko zawału itp. też pewnie znacząco zmniejszył.

0
Klickor

ale on ma dopiero 39 lat

1
M-ka

Masz rację, zasugerowałam się tą siwiejącą brodą... Myślałam, że dużo więcej.
Niemniej lepiej dla niego, bo to znaczy, że wcześniej schudł :D.

0