SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 324026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4378 Napisanych postów 43088 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 535094
Zaraz się pewnie dowiemy

Słowo na ulicy..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2179 Napisanych postów 1975 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 39337
opel
ForMMA1990
To zdecyduje się na ten tren z androchemu. Ktoś się spotkał z jakimś wałkiem z andro? Po wpadce z BM wolę się upewnić. Kody wchodziły, niby chwalony a tu zonk.

Bm sa walki?

nie slyszalem o walakch Bm, lece bold/test i jestem zadowolony

OpatGD
Panowie tura z DNA Androchem czy Alpha Dębica ?

bierz DNA chlopaki na silce leca orale i chwala, ja akurat dorzucilem inj teraz do cyklu miks mastera dlugi/krotki z DNA
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 5939 Napisanych postów 74330 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 624124
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25632 Napisanych postów 260186 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1332544
OpatGD

Jakaś kryptoreklama
Andro turka ok alphy czy to zenecka czy pharma będą też spoko

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13256 Napisanych postów 63528 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 543735
...bardziej zj**any słowniczek na fonie
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4276 Napisanych postów 7577 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 389723
Kupować wellone hurtowo!!! E-lite dał badania na tren I było 150 zamiast 100. Lece ten tren i propa w dawce ~ 33mg eod. Spodziewany wynik testa to bylo 10 no poze kilkanaście a wygląda tak

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 750 Napisanych postów 1196 Wiek 39 lat Na forum 182 dni Przeczytanych tematów 19201
OpatGD

Wcinam ture andro i mogę Ci śmiało polecić . Robi dobrze

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 56 Wiek 28 lat Na forum 165 dni Przeczytanych tematów 2029
Tak z BM są walki, trenu ciężko nie wyczuć. Jestem bardzo podatny na sidy, nawet jakby była połowa deklarowanego stężenia to powinienem coś czuć. Jest to sam olej. Jednak ostatnio przechodziłem z NPP z DNA na BM i działało. Także tylko z acetatem miałem problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 489 Napisanych postów 440 Wiek 35 lat Na forum 212 dni Przeczytanych tematów 2975
OpatGD

Wcinam akurat turke BM ,ale jakbym mial brac na nowo to wlasnie w DNA bym celowal ,oxa z tego laba juz czeka na swoja kolej
1

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 327 Napisanych postów 4170 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 114396
Krzychu79
Kupować wellone hurtowo!!! E-lite dał badania na tren I było 150 zamiast 100. Lece ten tren i propa w dawce ~ 33mg eod. Spodziewany wynik testa to bylo 10 no poze kilkanaście a wygląda tak

w
W temacie wyników niewidze wyniku welony

Dugi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Zestaw 1