SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088007

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 483 Na forum 160 dni Przeczytanych tematów 5017
LevelPl
Ja w 2021r wyciągałem omke z Doz po 80zl, teraz pewnie ponad 100zl a tam jest 5ml pamiętajcie o dece aptecznej i to w dawce 50mg to już nie wspomnę leki to leki, apteka rządzi się innymi prawami ;)


Kiedyś koc z polaru mogłeś kupić za min 50-70 zł , teraz 20 ....też z chin jak wszystko co cię otacza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 171 Wiek 49 lat Na forum 168 dni Przeczytanych tematów 5300
121zł - sprawdziłem. Czyli 50% up.
OK - apteka rządzi się swoimi prawami, ale jednak WSZYSTKO drożeje. 50% omka, ale też prąd, transport, usługi... I tylko viale JEŚLI w ogóle drożeją to niespecjalnie proporcjonalnie. A umówmy się - nikt też nie robi tego charytatywnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 759 Napisanych postów 534 Wiek 43 lat Na forum 176 dni Przeczytanych tematów 5729
Do brzegu. Chcesz powiedzieć, ze skoro UG nie drożeje, cena stoi, to znaczy, że oszczędzają na prochu i są zaniżone dawki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 171 Wiek 49 lat Na forum 168 dni Przeczytanych tematów 5300
Nie mam koncepcji. Po prostu mnie to dziwi. Zazwyczaj w biznesie jeśli chcesz utrzymać cenę produktu przy rosnących kosztach wytworzenia to obniżasz jakość. Ale być może tu jest inaczej. Nie wiem. Po prostu dziwne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 483 Na forum 160 dni Przeczytanych tematów 5017
Konkurencja też swoje robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
To trzeba się cieszyć że jest tanio chociaż ten sporo i cała otoczka tania nie jest

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 171 Wiek 49 lat Na forum 168 dni Przeczytanych tematów 5300
Cieszyć i robić zapasy. Chociaż jak porównamy ceny exe/letro te apteczne do underowych to już tak wesoło nie jest. Mam wrażenie, że to z powodu ich przeznaczenia - zauważyliście, że aromek w każdej aptece jest w tej samej cenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
Raz w życiu kupowałem to nie patrze na ceny aromka
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 283 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4020
Androx to dobry lab ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 169 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 129770
Pytanie o Antka oral
Do wyboru mam Panax, Ions, Melia, Androchem, Monster
Co możecie polecić ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium