SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 455230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 106 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16698
Strzykawki i igły przetestowałem różne. Nie ma zależności. Wydaje się że to zrosty, bo jestem już długo na cyklu a bije krótkie estry często. Tym bardziej że przez większość czasu nie było z tym problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 1339 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23118
właśnie przed chwilą ciężko było mi wtłoczyć , strzykawka aż wyleciała z igły i 3ml rozbryzgane po udzie, nabrałem ponownie wbiłem obok i weszło gładko

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4054 Napisanych postów 8922 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 111665
Kup strzykawki co się igle wkręca
1

omerta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 171 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13975
Panowie jak master krótki z bioniche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29609 Napisanych postów 266262 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1350283
Blackers

Bioniche ma dobre produkty

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 131 Wiek 39 lat Na forum 170 dni Przeczytanych tematów 954
Lordwais
GwiazdekTorun
DNA dlugi tren z testem tak samo u mnie wchodzi gladko jednorazowo 2ml zero problemow. Mam w planach dorzucic oral na dluzej do cyklu tura oxa ktos cos leci i poleca? Ewentualnie wino inj?

Dna Sky Bm Bioniche dobrze trafisz, ziomek zaczal ture Nouveaux dopiero ale za szybko na opinie, ale jak lecisz Dna i chwalisz to zostan przy tym labie

Bede cos z tego celowal w takim razie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2013 Napisanych postów 3358 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 74725
Blackers

Jest ok.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 824 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 74168
Tylko że on jakieś dziwne bioniche ma, dodał zdjęcia do tematu z fotkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 705 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25883
Lux1980
GrZeGoRr
hm a metanabolz balkana ?

Bałkan ok

Balkan nr 1
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 824 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 74168
Lodzianin wrzucisz te badania? :D
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

WPC