SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005018

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Ale z drugiej strony to chłop wie co robi, ma swoje lata i clenbuterol to jego świadomy wybór, ja bym celował w Clenex z Vertexa albo Clenbuterol z Panaxa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Ja brałem kiedyś clena i Sally to Sally w ogóle nie czułem w porównaniu do clenu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 1166 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22272
Gucio547
Ale z drugiej strony to chłop wie co robi, ma swoje lata i clenbuterol to jego świadomy wybór, ja bym celował w Clenex z Vertexa albo Clenbuterol z Panaxa

Zbyt duży optymizm antropologiczny, co do świadomych wyborów dorosłych chłopów. Są pewne zakorzenione schematy od lat, że np. susta na masę, prop na rzeźbę, clen na redu, npp na "suchą masę mięśniową". Ludziom jeżeli chodzi o dietę, czy suple znacznie łatwiej jest skakać po extremach, bo wtedy myślą że w końcu znajdą tego złotego grala w osiągnięciu super sylwetki.


Zmieniony przez - Maj 20 w dniu 2022-11-20 14:40:54

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Ma do tego prawo, my nie możemy mu narzucać co powinien brać a czego nie powinien, ewentualnie możemy go uświadomić jakie są skutki uboczne clena, które zapewne już zna


Zmieniony przez - Gucio547 w dniu 2022-11-20 15:26:51
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 73 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 523
LDL testovis 300 dziala ok. zreszta jak wszystko co bralem z sepaha i czesc badalem ze znajomymi. wrzucalem nawet pare wynikow, poszukaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
VitoBambino
LDL testovis 300 dziala ok. zreszta jak wszystko co bralem z sepaha i czesc badalem ze znajomymi. wrzucalem nawet pare wynikow, poszukaj


Sepah ma dobre środki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 459 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8306
meirii
Ja brałem kiedyś clena i Sally to Sally w ogóle nie czułem w porównaniu do clenu.

Dlatego najpierw przyjęło się sally a później clen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 202 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2914
Jak oxa z dose ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
dose u nas bardzo popularny dobry i tani lab od lat na rynku
nie miał bym obiekcji aby zakupić ich srodki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 202 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2914
Wiem bo wiele środków biore od nich ale nie oxe . I chodzi mi głównie o to tylko ? Stosowałeś sam oxe od nich ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej