SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 125946
Msoko65
Siemanko bije swojego pierwszego test enana e4d z firmy wellona .Opuchlizna po kazdej iniekcji wystepujaca po 24h...
Mam do wyboru jeszcze Golden Labs butelke i vertex amps , jakies rady?Czy jest jakis małoinwazyjny test to prosze nazwe firmy


Jeżeli masz do wyboru Vertexa, to weź na próbę opakowanie i przybij. Biłem soki tej firmy i za każdym razem były właściwie bezbolesne (nie liczę lekkiego dyskomfortu na drugi dzień po iniekcji niekiedy). Zobaczysz, czy tak samo zareagujesz na iniekcję. Nie neguję oczywiście jakości Wellony, czy Golden Labs, po prostu ich nie znam.


Zmieniony przez - skint73 w dniu 2022-11-24 10:43:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 110 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5637
Bije cypio Golden Labs wszystko ok zero bólu ,stanów zapalnych
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 371 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6325
Zrostow nie ma , dziewicze miejsca ;) 4ta iniekcja za mną .Igla 0.7x40 wbijam szybko w kącie prostym do konca , podtrzymuje pompke a żonka aspiruje i tłoczy , rozmasowuje .Sok podgrzany do 35 stopni okolo.
Porady zaciagnalem z tego filmiku



Wychodzi na to ze bije w posladkowy sredni.
Nastepna iniekcja sproboje w posladkowy wielki tylko ze boje sie isc w tamtą strone bo nerw kulszowy niedaleko ...

Wzialem tego vertexa ,jestem pełen nadzieii ;)
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 1 regulaminu
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82651 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699140
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82651 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699140
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469231
jak spojrzałem na miniature to w pierwszej chwili pomyślałem , że w dwugłowy bijesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 28790 Napisanych postów 62471 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 900446
Nerw kulszowy to jest w dole pośladka bijąc w górna zewnętrza ćwiartkę nie ma opcji trafić.
Po zastrzyku nic nie masujesz.przykladasz wacik na chwilę i wsio.

Sorki za spam.
Czytając powyższe posty myślałem ze jestem w dyskusjach.


Zmieniony przez - Mumin222 w dniu 2022-11-24 12:57:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Mam do was 2 pytanka. Dla obeznanych w praktyce.

1. Jestem teraz na 1 tab novo na redu i mi to wystarczy, czy mogę zostać na tej 1 tab też na masie? Będą profity?

2. Obecnie jestem na 3tys kcal, cały czas schodzi FAT powoli. Ale od grudnia odstawiam wins bo to 300 tab wyjdzie, i wystarczy. Muszę lipidy poprawić, zamiast tego dojdzie npp. Do tego jeszcze wejdzie clen na cały grudzień, i chce w 1yn m tyg zejść na 2800 kcal, w drugim 2600,trzecim 2400 i ostatni 2000kcal.na nowy rok zaczynam masę na mega wycięciu. I teraz pytanie ważne, z tych 2000kcal to jak i w jakim tempie przechodzić w kcal? Docelowo ma być myślę że 4000 tys bo styczeń luty mam mniej ruchu, a od marca 4.5-5 tys. To wyjdzie w praniu. Czyli na szybko, czy novo 1 tab zostawić na masie i jak przejść z 2000 kcal na 4000 kcal. Pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21359 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868854
Pomyliłeś tematy Ale tak po krotce- nie zakładaj z góry ile kcal co ile będziesz ciał, praktyka może pokazać że potrzeba będzie zupełnie inna. Jeśli chodzi o przejście na masę- szkoły są różne, ja nie bawię się w stopniowe podnoszenie tylko od razu wchodzę na minimalny plus, i dopiero potem stopniowo podbijam. Jak na 3k schodzi, to na start masy dałbym na pewno więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 371 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6325
ja rownież przepraszam że ten spam tu zapoczątkowałem , dziekuje za wszystkie rady.
Leci do mnie Vertex
A co do Wellony jest ok wg mnie choc biorę pierwszy raz tescia to nie mam porownania.
Odczucia jaknajbardziej pozytywne choc mi prawdopodobnie nie pasuje ze wzgledu na stany zapalne , badz musze sie doszkolic w fachu ;) dzieki jeszcze raz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej