SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3 Wiek 47 dni Na forum 46 dni Przeczytanych tematów 354
Serio Tak sie jaracie tymi "analizami"? Te laboratoria to sciema jak stad do niedzieli. Biora kase, czekaja kilka dni i wysylaja wyniki. Tak to we Wroclawiu, jak i w Bielsku-Bialej. Latwo sprawdzic-nikomu nic nie mowiac, zeby nie donioslo sie do labu wysylasz np Mastera 100mg/ml, probke 2 ml np w zabezpieczonej strzykawce, nie podajesz producenta, opisujesz tylko, ze producent deklaruje 100mg. Dostajesz wynik, a za jakis czas wysylasz ten sam towar, 2-3 ml w orginalnej fiolce, ale bez etykiety i podajesz, ze producent deklaruje np 150mg/ml. Oczywiscie kontaktujesz sie z innego maila, w inny anonimowy sposob wysylasz kase, zeby Cie nie skojarzyli. Gwarantuje zdziwienie przy otrzymaniu wyniku ;)
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 759 Napisanych postów 534 Wiek 43 lat Na forum 176 dni Przeczytanych tematów 5733
luk321
Jakie obecnie opinie test cypio i hcg z endogenic ?


Ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470128
Kucharz Kucharski
Serio Tak sie jaracie tymi "analizami"? Te laboratoria to sciema jak stad do niedzieli. Biora kase, czekaja kilka dni i wysylaja wyniki. Tak to we Wroclawiu, jak i w Bielsku-Bialej. Latwo sprawdzic-nikomu nic nie mowiac, zeby nie donioslo sie do labu wysylasz np Mastera 100mg/ml, probke 2 ml np w zabezpieczonej strzykawce, nie podajesz producenta, opisujesz tylko, ze producent deklaruje 100mg. Dostajesz wynik, a za jakis czas wysylasz ten sam towar, 2-3 ml w orginalnej fiolce, ale bez etykiety i podajesz, ze producent deklaruje np 150mg/ml. Oczywiscie kontaktujesz sie z innego maila, w inny anonimowy sposob wysylasz kase, zeby Cie nie skojarzyli. Gwarantuje zdziwienie przy otrzymaniu wyniku ;)



p******isz gluoty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3 Wiek 47 dni Na forum 46 dni Przeczytanych tematów 354
Marian, nie zamierzam nikogo przekonywac, czy namawiac, nie moj biznes. Po prostu sam to sprawdzilem. Dalem do badania najpewniejsza z pewnych prime, w ktorej, gdyby nawet zaszly wszystkie mozliwe pomylki na plus to nie mialo prawa byc wiecej niz 115mg/ml, napisalem, ze producent deklaruje 150 i dostalem wynik 147 ;)



Zmieniony przez - Kucharz Kucharski w dniu 2024-03-11 21:38:38

Zmieniony przez - Kucharz Kucharski w dniu 2024-03-11 21:41:07
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26541
Moim zdaniem najpewniejsze w PL labotarium to Lab4Tox we Wrocławiu. Innym nie ufam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470128
Ja badałem produkty kilku firm
Ok jakby chcieli mogliby napisać bajki tak żeby zlecający był zadowolony

Ale badałem też wielkokrotnie
Gołe viale gdzie musieli identyfikować zarówno co jest w środku jak i stężenie i zawsze wszystko grało zarówno wykrytą substancją jak i deklarowane stężenie




Zmieniony przez - Marian 87. w dniu 2024-03-11 22:02:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3 Wiek 47 dni Na forum 46 dni Przeczytanych tematów 354
colin2000
Moim zdaniem najpewniejsze w PL labotarium to Lab4Tox we Wrocławiu. Innym nie ufam.


To bylo chyba pierwsze laboratorium ogolnie znane z tego, ze bada sterydy. Raz tez sie na nich przewiozlem (moze przypadek, pomylka), wyszlo,ze jest trzykrotne stezenie, po rozmowie telefonicznej sie poprawili. Moze przypadek, jednorazowa wpadka. Tak czy inaczej mam swoje zdanie i kazdy moze miec inne, wiecej nie badam, bo nie musze. Ok, nie przeszkadzam, nikogo nie namawiam itp. Chcialem tylko podzielic sie swoim doswiadczeniem z tego typu firmami i opisac moj przypadek, podpowiedziec jak sprawdzic wiarygodnosc laboratorium. Pozdrawiam i zycze zdrowia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470128
Wiarygodność laba łatwo sprawdzić wysyłając właśnie goły vial niech szukają co jest w środku i ile

To kosztuje stówkę extra w analiziebialek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 417 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20513
Egzogen co sądzicie o tym.labie testuje ktoś?

marsaw

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 376 Napisanych postów 740 Wiek 33 lat Na forum 364 dni Przeczytanych tematów 5790
Marian 87.


Ja badałem produkty kilku firm
Ok jakby chcieli mogliby napisać bajki tak żeby zlecający był zadowolony

Ale badałem też wielkokrotnie
Gołe viale gdzie musieli identyfikować zarówno co jest w środku jak i stężenie i zawsze wszystko grało zarówno wykrytą substancją jak i deklarowane stężenie





Zmieniony przez - Marian 87. w dniu 2024-03-11 22:02:28


Ja zawsze wysyłałem właśnie gołe viale w końcu płacimy żeby robili robotę nie ma co im dawać sugestie co tam może być.
Osobiście nie rozumiem po co im wysyłać podpisane
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium