SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2721 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100232
Ions niedługo wrzucam na testy

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 577 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22482
DMQ ja o żadnym trenie nie napisałem.Byłem master E i susTe. JAkosciowo się poprawiło i żyły powychodzily
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
A przepraszam a wiec powiedz mi dlaczego zaznaczyles ze mimo mixa sie jakos poprawia? Jakby to cos dziwnego bylo

Chyba ze estro nie kontrolujesz to nie ma tematu i juz wszystko wiem


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-05-08 19:28:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 169 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1179
AdamKO84
Bralem to z Biopeptide i pomogl ,Nove w tym samym czasie kolega i rowniez mu pomoglo ,dawki-tyg gdzies wczesniej wrzucalem . Co do zapachu szczerze nic poza poprawnym dzialaniem nie zauwazylem zeby bylo nie tak , uwagi na to nie zwrocilem akurat .
https://www.sfd.pl/PL_Realia__czyli_co_warto_brać-t1185335-s303.html#post-18912896

Aliorsfd2
Ladny wynik tego T-400. Bede wybieral miedzy Egzogenem co lecialem teraz a DNA wlasnie thx.


Egzogen dobry lab leci u mnie bold z susta ,brat wbija testomix Egzogena ,wczesniej propa wbijalem .


Egzogen sprawdzilem i dobry, ale zmienilem cykl i zamowilem DNA. Dzieki za opinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 577 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22482
Bilem sama suste, waga ruszyła ulalem się,dorzucilem Mastera i żyły pochodziły, podkreśliłem się.cieszę się że wszystko wiesz to nie muszę nic więcej pisać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
No i super bo na proste pytanie nie umiesz odpowiedzieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dmq czego ty taki arogancki jesteś ????
Opanuj się chłopie , pewnie na początku swojej przygody z saa tez byłeś ciemny ,
Czytam twoje posty , ktoś zadaje pytanie , a ty od razu sie spinasz . Wyluzuj chłopie . Weź na wstrzymanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Na początku swojej przygody z ssa mialem 4 lata czytania o ssa na koncie. I chkopakowi wczesniej dalem po prostu dobra rade, zeby szukal kogos ogsrnietego a nie marnowal czasu jak wiekszosc ludzi bo z forum to sie gowno dowiesz niestety. Sam sie tego nauczylem ze trzeba ostro filtrować bo sie przejechalem nie raz. A Co do Kreaxa proste pytanie o wplyw mixa na dociecie jego zdaniem. Nic w tym zlego nie widze. Na marginesie ktos wbijal teraz bolda vertexa? bo tylko do tego mam dostep a potrzebuje na juz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
Mejden
Masteron z kuweit czy ions? Co lepiej brać? I czy wgl siedzi tam Master?


ktos wrzucal badania mastera ionsa i pelny az milo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1337
Warto teraz ampy propa z Malay Tigera kupować z niezbyt sprawdzonego zrodla czy raczej na na bank będzie wał?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej