SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Genamed nexium ions vertex bm bioniche androchem vedi i viele innych. Ten sam dobry poziom testów. To podstawowy srodek nie ma sie co spuszczac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
fredka
Hejka,mial ktos styczność z labem

IONS PHARMA? Opinie ma rozne nie wiem jak teraz. Wino, tura, oxa


Ions zbiera pewny lab z samymi dobrymi opiniami. Badany byl tren i prop, nizej wyniki. Gdzies zdaje mi sie ze jeszcze badania oxy widzialem i bylo tez uczciwie nasypane.




1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
lodzianin1
Booyaches
Mam propa z Nexium z holo ale bez kodu. Spotkał się z tym ktoś ostatnio?


Nie patrz na to wbijaj


Jest duze prawdopodobienstwo ze masz fejka.
Kazde partie Nexiuma od kilku miechow wychodza z hologramem i kodami do sprawdzenia na stronie.
Sa fejki Nexiuma ktore nie posiadaja hologramu/kodow lub tez one nie dzialaja.
Nawet na stronie do sprawdzenia kodow o tym informuja.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34546 Napisanych postów 89611 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938536
karol2233
witam jaki lab obecnie polecacie jeśli chodzi o test cypio ?

Np. Androchem , DNA , Nanda , Kuwait , AZ.... tu masz dobre cypki , bite osobiście i przez znajomych...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
karol2233
witam jaki lab obecnie polecacie jeśli chodzi o test cypio ?


ja bije nexiuma cypionat juz dlugi okres czasu i niezmienie bdb poziom...z vertex ionsa tez sie nie zawiedziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Aras84
lodzianin1
Booyaches
Mam propa z Nexium z holo ale bez kodu. Spotkał się z tym ktoś ostatnio?


Nie patrz na to wbijaj


Jest duze prawdopodobienstwo ze masz fejka.
Kazde partie Nexiuma od kilku miechow wychodza z hologramem i kodami do sprawdzenia na stronie.
Sa fejki Nexiuma ktore nie posiadaja hologramu/kodow lub tez one nie dzialaja.
Nawet na stronie do sprawdzenia kodow o tym informuja.




Wlasmie k***a zapomnialem o tym fajku co latal moze ten antek co mieli u mnie to fejk musze sprawdzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
dmq92

A co ma zrodlo do fsbrycznie zsmknietego towaru?


a widzisz wiele ma, sam kupowales towar Nexiuma w zrodle ktore nic wspolnego z oryginalem nie mialo.
Piszesz o niedzialajacym Nexiumie ale dlaczego nie wspomnisz ze to byl wlasnie fejk Nexiuma ??
Moze warto by bylo o tym wspomniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Dopiero po tym gadaniu zczaiłem, że jakiś kod na holo jest Zaraz próba będzie.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 161 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3561
Aras84
dmq92

A co ma zrodlo do fsbrycznie zsmknietego towaru?


a widzisz wiele ma, sam kupowales towar Nexiuma w zrodle ktore nic wspolnego z oryginalem nie mialo.
Piszesz o niedzialajacym Nexiumie ale dlaczego nie wspomnisz ze to byl wlasnie fejk Nexiuma ??
Moze warto by bylo o tym wspomniec

Ja miałem bez holo pamiętam to wiele wyjaśnia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Aras84
dmq92

A co ma zrodlo do fsbrycznie zsmknietego towaru?


a widzisz wiele ma, sam kupowales towar Nexiuma w zrodle ktore nic wspolnego z oryginalem nie mialo.
Piszesz o niedzialajacym Nexiumie ale dlaczego nie wspomnisz ze to byl wlasnie fejk Nexiuma ??
Moze warto by bylo o tym wspomniec


Bo nie zajazylem a sam sprawe walkow zglaszalem myslalem ze temat juz zamkniety.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej