SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 196 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38433
Miałem w cypio kryształy. Rozpuszczały się po podgrzaniu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
Równie dobrze mogłeś mieć enante z napisem cypionat. I tak nie rozpoznasz który to estr.

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
Dla większości raczej nie do odróżnienia, przy długich cyklach kiedyś miałem wrażenie że cypio mniej zamula
Teraz często bije na zmianę enan cypio

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
KLAJTA
Równie dobrze mogłeś mieć enante z napisem cypionat. I tak nie rozpoznasz który to estr.


No pewnie mam tren cypionat.

Cypio ma prawo sie wytracic bo ogolem ciezko zrobic wyzsze stezenie stabilne niz 200mg. Ale skoro robią 300mg to... no tez zalezy od srodka bo proma to tez cyp a robią 100mg zwykle maks bo inaczej budyn wychodzi.

Wzialem tren vertexa i na nim polece
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 258 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1911
drennei
Jakiej firmy polecacie turę?
.

Dopiero co konczylem ture DNA i bylem z niej zadowolony, lecialem z propem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 196 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38433
lodzianin1
Dla większości raczej nie do odróżnienia, przy długich cyklach kiedyś miałem wrażenie że cypio mniej zamula
Teraz często bije na zmianę enan cypio


Mi się wydaję, że na enanie czuje większe skoki ciśnienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 196 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38433
pawel82
kamilos136
Mam jeszcze mixa z Zeneki tylko tam siedzi prop z enanem i cypio... Żeby też tak prze...ane nie było jak to wina propa jest.

Alpha Zeneca ma dobre i bezbolesne środki więc musiałbyś wbić sprawdzić...


Wychodzi na to, że jednak prop nie dla mnie. Po tym mixie też napie...la. Enan wchodził bezboleśnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35030 Napisanych postów 89932 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940783
kamilos136
pawel82
kamilos136
Mam jeszcze mixa z Zeneki tylko tam siedzi prop z enanem i cypio... Żeby też tak prze...ane nie było jak to wina propa jest.

Alpha Zeneca ma dobre i bezbolesne środki więc musiałbyś wbić sprawdzić...


Wychodzi na to, że jednak prop nie dla mnie. Po tym mixie też napie...la. Enan wchodził bezboleśnie.

Zmieniaj na enan/cypio nie ma się co męczyć...szkoda bo ten mix Alpha Zeneci klepie elegancko...


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-10-02 07:40:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
kamilos136
pawel82
kamilos136
Mam jeszcze mixa z Zeneki tylko tam siedzi prop z enanem i cypio... Żeby też tak prze...ane nie było jak to wina propa jest.

Alpha Zeneca ma dobre i bezbolesne środki więc musiałbyś wbić sprawdzić...


Wychodzi na to, że jednak prop nie dla mnie. Po tym mixie też napie...la. Enan wchodził bezboleśnie.


Mnie z propow to lekko bolal tylko bioniche i gotowaniec nie bolal wcale. Kazdy inny amputacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
Prop to najmniej tolerowany środek przez cześć osób ( z popularnych)

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium