SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088922

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Może ktoś będzie zainteresowany.
Mt2 znajomi osobiście używają i mega zadowoleni









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 44 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1904
nexium to byl moj faworyt ale tez duzo dobrych opinii na temat wellony u mnie to calkowocie nowosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364474 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669220
michael_30
witam dawno nie bylem temacie, mam kilka labow do wybory a potrzebuje
Tren ace, tran enan, deka i boldenon.
laby do wyboru Nexium,Vertex,Ions,wellona. jaki lab polecacie o kazdym cos slyszalem ale zadnych konkretow.


Jeden kij wszystko powinno banglac
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 44 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1904
to moze nad wellona sie zastanowie bo dobrze wychodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364474 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669220
Z nowości welona i dna chwalone są

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31322
lodzianin1
sHarkYy
dmq92
diablo1
Ja mam innej firmy i sam ja przebadałem. Teścia dna bije i uważam ze jest ok ale z oxa widzę ze są mieszane opinie. Oczywiście nie tutaj bo kto by się ważył.
Tak samo jak już kilka razy nawet Ty pisałeś ze ciężko o kiepskiego teścia a polecana tutaj przez niektórych vedipharma enan to sam olej. Sam brałem i badałem i przejechałem się. Tak samo jak bm dwa środki sam brałem i przejechałem się. Nie wszystko co tu się swieci rzeczywiście jest takie dobre.
Nawet gość co handluje dna sam dostaje niepokojące sygnały w tym co do oxy.
A badania to tez wiem jak są robione, przynajmniej cześć.
Mam prawo wyrażać tu swoją opinie nawet jeśli jest komuś nie na reke



1 partia dna przebadana oxy dziala mega i jest co ma byc.

Te badania to jest pic na wodę.
Sam kiedyś dzwoniłem do laboratorium i podawałem numer badania to się babeczka dziwiła o co chodzi


No chłopie ile ty masz lat? 13 ? Myślisz że zadzwonisz podasz coś a ktoś będzie ci latał sprawdzał i podawał wyniki i dane przez telefon?
Sam wysyłałem środki sam płaciłem sam z nimi pisałem ,twierdzisz że to pic na wodę ?

Lodzianin po numerze badania mogą spokojnie powiedzieć czego to badanie dotyczyło - tylko tyle i aż tyle, to nie żadna tajemnica.
Dzwoniłem raz za takimi badaniami - wstawionymi tu - z jakiegoś laboratorium, to babka sama była ciekawa o co chodzi bo nie było takiego badania w ogóle robionego u nich. Takie tam.
Co do wieku jeszcze 3 z przodu - pozdro
Ps. Nie twierdzę że kłamiesz
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
michael_30
witam dawno nie bylem temacie, mam kilka labow do wybory a potrzebuje
Tren ace, tran enan, deka i boldenon.
laby do wyboru Nexium,Vertex,Ions,wellona. jaki lab polecacie o kazdym cos slyszalem ale zadnych konkretow.

Obojętnie co weźmiesz będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16106 Napisanych postów 18066 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196481
michael_30
to moze nad wellona sie zastanowie bo dobrze wychodzi

Mozesz brać wellone na spokojnie. Kumple biją i mówią że jeden z lepszych trenów a trochę już tego wbili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Też Wellone z czystym sumieniem mogę polecić.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Demon1964
Witam czy proviron malay Tiger działa słyszałem że tabsy z malaya działają reszta nie koniecznie czy ktoś się wypowie pozdro

Provi, tura i oxa jedzone. Moim zdanien wszystko działało jak trzeba.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium