SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 707 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26869
oxa DNA tak tania ze az nie wierze

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 161 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3561
Tukoz
oxa DNA tak tania ze az nie wierze

Nie tylko Ty, wiele kontrowersji to wzbudza..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Bo towar nie musi byc drogi. 200mg tescia w kazdym ug kosztuje tyle samo. Reszta to marketing, opakowanie i lancuch dystrybucyjny.

Nie ma jakis zlotych skladnikow ktore podnosza cene i poprawiaja dzialanie. Zawartosc to praktycznie zawsze staly koszt dla kazdego jednego brandu. Ale....

Wysyp ug powoduje ze ceny spadaja i aby sie przebic na rynek trzeba zejsc z ceny bo jakosc juz kazdy praktycznie trzyma odpowiednia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 161 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3561
BigMen
Bo towar nie musi byc drogi. 200mg tescia w kazdym ug kosztuje tyle samo. Reszta to marketing, opakowanie i lancuch dystrybucyjny.

Oby tak było i nie cierpiała jakoś środka na tym

Nie ma jakis zlotych skladnikow ktore podnosza cene i poprawiaja dzialanie. Zawartosc to praktycznie zawsze staly koszt dla kazdego jednego brandu. Ale....

Wysyp ug powoduje ze ceny spadaja i aby sie przebic na rynek trzeba zejsc z ceny bo jakosc juz kazdy praktycznie trzyma odpowiednia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 161 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3561
Szymex1986
BigMen
Bo towar nie musi byc drogi. 200mg tescia w kazdym ug kosztuje tyle samo. Reszta to marketing, opakowanie i lancuch dystrybucyjny.

Oby tak było i nie cierpiała jakoś środka na tym

Nie ma jakis zlotych skladnikow ktore podnosza cene i poprawiaja dzialanie. Zawartosc to praktycznie zawsze staly koszt dla kazdego jednego brandu. Ale....

Wysyp ug powoduje ze ceny spadaja i aby sie przebic na rynek trzeba zejsc z ceny bo jakosc juz kazdy praktycznie trzyma odpowiednia.



Oby tak było i nie cierpiała jakość środka na tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
kurczę ale macie dylemat zwłaszcza pytając o srodek który praktycznie nadaje się tylko dla kobiet,dla mężczyzn jest totalnie nie opłacalny
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 161 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3561
lodzianin1
kurczę ale macie dylemat zwłaszcza pytając o srodek który praktycznie nadaje się tylko dla kobiet,dla mężczyzn jest totalnie nie opłacalny


Takie gdybanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Ile tej oxy zarzucacie , ze tak tnie 70-100 mg ?
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 161 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3561
mesja1905
Ile tej oxy zarzucacie , ze tak tnie 70-100 mg ?


Parę tyg temu jeszcze szamalem ionsa tak na próbę bo nigdy nie próbowałem zacząłem 60mg doszedłem do 80mg zamieniłem na Antka po 3 tyg haha
Kumpela leci 30mg i szału nie ma skończyła opakowanie i bez rewelacji poszła zmiana na ubera i się zobaczy czy coś lepiej czy dawkę podbijać


Zmieniony przez - Szymex1986 w dniu 2019-04-29 17:27:49
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
Szymex1986
mesja1905
Ile tej oxy zarzucacie , ze tak tnie 70-100 mg ?


Parę tyg temu jeszcze szamalem ionsa tak na próbę bo nigdy nie próbowałem zacząłem 60mg doszedłem do 80mg zamieniłem na Antka po 3 tyg haha
Kumpela leci 30mg i szału nie ma skończyła opakowanie i bez rewelacji poszła zmiana na ubera i się zobaczy czy coś lepiej czy dawkę podbijać



Zmieniony przez - Szymex1986 w dniu 2019-04-29 17:27:49



Ile antka ? Jak dzialal?ja jestem w 5 dniu antka z ionsa pod koniec tygodnia powinienem sie juz moc podzielic jakimis odczuciami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej