SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4160552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 977 Napisanych postów 19350 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159231
OSTR_MEDYK
modlic
OSTR_MEDYK
Siemanko, po jakim czasie czuliście działanie hgh ? Mam obecnie Sode i lecę 4-5j dziennie 3ci dzień, parę lat temu brałem Imperiala i pamiętam że dosyć szybko było odczuwalne chociażby z tymi nadgarstkami/palcami działanie (nie pamiętam po jakim czasie) I zaczynam sobie wkręcać że może mam wała

Imperiala nie pamiętasz po jakim czasie miałeś nadgarstki, a tu po 3 dniach chcesz mieć ból.


Brałem z 4 lata temu i nie pamiętam po jakim czasie brania tych samych dawek zacząłem odczuwać działanie chociażby dretwienia palców. Teraz biorę 3 dni i się zastanawiam czy nie powinno się już coś dziać, a tu nic. Stąd pytanie może do Ciebie lub innych, po jakim czasie odczuwaliście działanie hgh, lub sajdy związane z braniem i przy jakich dawkach.

Oraz jakie opinie ma SODA HGH


Ja drętwienia nie mam na żadnym hgh nawet na dawkach 10iu dziennie
To nie wyznacznik hgh
2

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5508 Napisanych postów 15516 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 389182
moze on bierze hgh dla efektu dretwienia rak i poprostu nie dziala jak on tego oczekuje ?
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 95380 Napisanych postów 365654 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1672551
Nie wklejamy zdjęć

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 355 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4219
lordknaga
moze on bierze hgh dla efektu dretwienia rak i poprostu nie dziala jak on tego oczekuje ?


dla mnie to dobrze, bo j***ały mnie palce że zginąć nie mogłem, po prostu dziwne ze niegdyś miałem takie sajdy, a teraz nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 728 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52947
Chłopaki co poradzić można na panaxa już ponad 13 strzał propa i cały czas w miejscu strzału robią się obrzęki bije akurat w barki 6 igła jakoś za szybko nie tłoczę 25 bądź 30mm długość igła co jeden bark przestanie kukać to trzeba bić w drugi i tak na zmianę,myślałem nad dodaniem bolda bo kiedyś zmieszanie z innym środkiem przy okazji przy innym labie mi akurat pomogło czy może spróbować przerzucić się na cypio i ładować co 3 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 1371 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 106391
Zmienić estr/lab
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 625 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7952
LevelPl
Arikes
Panie pytanie biorę bpc i tb500 inj i wale podskórnie igła 0.5x25 i zawsze, nabieram 1ml bpc i 2ml tb500 bo rozrobilem w 2ml roztworu nie w 1ml żeby łatwiej było dawkować. Mianowicie zostaje zawsze 0.5-1ml oleju w strzywce nie da się wszystkiego wstrzyknąć. Bije cypio w poślad 0.6x40 i całość leci w mięsień a ta mniejsza igła podskórnie zawsze zostaje. Co robic? Jak sobie z tym radzicie

Jak nabierasz zawsze masz bąbel powietrza, nie usuwaj go tylko strzęp w pionie do gory nogami do początku tłoczka. Przy iniekcji podskórnej wejdzie cały sok, powietrze Ci zostanie.



Zmieniony przez - LevelPl w dniu 2024-05-14 08:56:18


Dzieki zastosuje ta technike

Monotonia jest kluczem do sukcesu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 625 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7952
Pomperiusz
Chłopaki co poradzić można na panaxa już ponad 13 strzał propa i cały czas w miejscu strzału robią się obrzęki bije akurat w barki 6 igła jakoś za szybko nie tłoczę 25 bądź 30mm długość igła co jeden bark przestanie kukać to trzeba bić w drugi i tak na zmianę,myślałem nad dodaniem bolda bo kiedyś zmieszanie z innym środkiem przy okazji przy innym labie mi akurat pomogło czy może spróbować przerzucić się na cypio i ładować co 3 dni


Na bije teraz cypio pon, pt 0.8ml od 2 mscy bo jak biłem co 3-4 to trafiałem w zrosty... Najlepsze rezultaty mialem bijąc co 3dni ale jeden poślad jeszcze bolał a trzeba w drugi takze nie tylko ty tak masz
1

Monotonia jest kluczem do sukcesu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 49 Wiek 32 lat Na forum 55 dni Przeczytanych tematów 1703
Cabaser z Androchemu jest legitny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 590 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11512
Nebulah
Cabaser z Androchemu jest legitny?

Wiadomo, apteka jest najlepsza. Ale ten od Andro swoją rolę spełnia.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

forma lato