SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94503 Napisanych postów 364454 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669162
Podpytuje się dlatego że mam dwóch gości co startują z cyklami po nowym roku z hgh i zrobili zapas wlasnie imperiala. Mnie pytali doradzalem andro bo lecielem teraz 6 miesięcy i było ok,ale na imperiala dograli lepsza cenę i pytali czy też ok. To odpisałem że też ok i oby to nie była ta sama partia % bo teraz pewnie ktoś by im to jeszcze ew wymienił a w styczniu już po ptokach będzie. Na szczęście nie czytają oni sfd wiadomo że to są firmy UG i może wyjść 30 parti ok ale może się trafic i lipa. Ja się polasilem na DD z bio i na badaniach wyszło że prop w środku i 10 op w kibel poszło niestety. A kolezka nabrał boldka co tutaj badalismy i wyszedł idealnie z tej samej firmy.

Poza tym sam planuje zakup hgh min 1000 jm i też wolał bym mieć przebadane a nie w trakcie się wkoooorwiqc.

Dodatkowo zakupy latem i jak jest ciepło środków jak hgh to też większe ryzyko, kiedyś widzialem jak gość w garażu blaszanym trzymal hgh jak otworzyłes drzwi latem to w środku było z 50 stopni albo więcej tak więc wątpię że to hgh miało dalej swoje wartości.
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94503 Napisanych postów 364454 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669162
https://www.sfd.pl/ORYGINAŁ_/_FAKE__foto_&_opinie-t1006675-s2135.html

Tym bardziej że to wygląda jego na ori

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
To jest wał. Tu masz org. Widac po plastiku




Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2019-11-03 19:16:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 356
Jaki lab wybrać ? Mam do wyboru : malay, Bałkan, Shree, nanda, alpha pharma, platinum labs, euro pharmaceries, alpha zeneca, panax pharma, Ions pharma, vertex, swiss, merck, będzie leciał testosteron enan, boldek i metka na start, jak myślicie co brać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94503 Napisanych postów 364454 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669162
dmq92
To jest wał. Tu masz org. Widac po plastiku





Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2019-11-03 19:16:37

Ok fotę sobie zapisałem niech mi podesla zdjecia
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 94 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15516
Gen Pharma warto inwestować w ich środki, u mnie nowość temu pytam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94503 Napisanych postów 364454 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669162
Hiimcionek
Jaki lab wybrać ? Mam do wyboru : malay, Bałkan, Shree, nanda, alpha pharma, platinum labs, euro pharmaceries, alpha zeneca, panax pharma, Ions pharma, vertex, swiss, merck, będzie leciał testosteron enan, boldek i metka na start, jak myślicie co brać ?

Balkan
Az
Ions
Vertex
Swiss
Platinum
Nanda
Te wiem z otoczenia że ok

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hiimcionek
Jaki lab wybrać ? Mam do wyboru : malay, Bałkan, Shree, nanda, alpha pharma, platinum labs, euro pharmaceries, alpha zeneca, panax pharma, Ions pharma, vertex, swiss, merck, będzie leciał testosteron enan, boldek i metka na start, jak myślicie co brać ?


Bałkan , platyna , AZ . Wertex , swiss . Ions
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35026 Napisanych postów 89925 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940734
Hiimcionek
Jaki lab wybrać ? Mam do wyboru : malay, Bałkan, Shree, nanda, alpha pharma, platinum labs, euro pharmaceries, alpha zeneca, panax pharma, Ions pharma, vertex, swiss, merck, będzie leciał testosteron enan, boldek i metka na start, jak myślicie co brać ?

Nanda , Alpha Zenaca...te laby znam , wbijałem i mogę polecić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Az
Ions
Vertex
Swiss
Platinum

Ja znam i wbijalem te i nie zawiodlem sie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium