SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1077 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39809
Retro Klasyk
Jak obecnie stoi HCG od Imperiala? Skuteczna tak samo jak Actiza?

Stosowałem i było ok, teraz przeszedłem na panaxa i różnicy nie widzę ;) panax się skończy to mam jeszcze magnyl 5000 ;) jaja cały czas w porządku póki co a już leci 8miesiac ON

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 113 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4369
LevelPl
Retro Klasyk
Jak obecnie stoi HCG od Imperiala? Skuteczna tak samo jak Actiza?

Stosowałem i było ok, teraz przeszedłem na panaxa i różnicy nie widzę ;) panax się skończy to mam jeszcze magnyl 5000 ;) jaja cały czas w porządku póki co a już leci 8miesiac ON

Magnyl jajec nie urywa. Najbardziej czułem działanie Actizy, ale zastrzyki z tego były bardzo bolesne, nie wiem czemu, po hcg imperiala/magnyla nie czułem nic podczas kłucia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 759 Napisanych postów 534 Wiek 43 lat Na forum 176 dni Przeczytanych tematów 5729
Magnyl to dziadostwo, tam siedzi 1500IU, było gdzieś badanie.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699699
Magnyl to niestety kiepska opcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1077 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39809
Mind f***er
Magnyl to dziadostwo, tam siedzi 1500IU, było gdzieś badanie.

Niby było badane w okresie gdzie w innych firmach siedziało podobnie bądź wcale mam parę opakowań to przetestuje, będzie kicha to ogarnę coś innego ;) wypust mam z datą późniejszą niż było badane więc mniejmy nadzieję że poprawili xD

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669156
Retro Klasyk
LevelPl
Retro Klasyk
Jak obecnie stoi HCG od Imperiala? Skuteczna tak samo jak Actiza?

Stosowałem i było ok, teraz przeszedłem na panaxa i różnicy nie widzę ;) panax się skończy to mam jeszcze magnyl 5000 ;) jaja cały czas w porządku póki co a już leci 8miesiac ON

Magnyl jajec nie urywa. Najbardziej czułem działanie Actizy, ale zastrzyki z tego były bardzo bolesne, nie wiem czemu, po hcg imperiala/magnyla nie czułem nic podczas kłucia


Z ac hcg to samo bolesne inj

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 338
Imperial niby siedzi 2500iu, a jak z luna? Co teraz z ug najlepsze? Albo nawet apteczne ktoś zna pod nazwą teraz? Zivafert szalu tez nie robil jak dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 759 Napisanych postów 534 Wiek 43 lat Na forum 176 dni Przeczytanych tematów 5729
oskar321123
Imperial niby siedzi 2500iu, a jak z luna? Co teraz z ug najlepsze? Albo nawet apteczne ktoś zna pod nazwą teraz? Zivafert szalu tez nie robil jak dla mnie


Luny nie tykaj, tam na 5000IU siedziało coś koło 1000IU. Endogenic wszyscy chwalą i Andro.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3365
panowie , Vertex test enan orginał powinien byc we flakonie czy w ampułkach ? z tego co widze w google to są i takie i takie , ja dostałem dzisiaj paczke i mam w ampułkach i zastanawiam czy to orginał ,jak to sprawdzic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1077 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39809
oskar321123
Imperial niby siedzi 2500iu, a jak z luna? Co teraz z ug najlepsze? Albo nawet apteczne ktoś zna pod nazwą teraz? Zivafert szalu tez nie robil jak dla mnie

Widzę że wy dalej ta jedna strona z badniami się posilkujecie xD ja imperiala biłem całkiem innego niż z zdjęć z tych badań xD raczej większość firm gdy wyszła muka z prochem się poprawiła ;) tak sądzę bo ja bym poprawił się

S ex
A lkohol
A naboliki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium