SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3998480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21699 Napisanych postów 71271 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575722
Waleczny89
czy jest teraz jakies lepsze gh w polsce od imperiala? ofc chodzi o ug nie apteke



Łap:
Biopeptide,
Nouveaux,
Bionitropin,
Malaytropin,
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9016 Napisanych postów 82649 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699114
BigYorkie1488
Arkus P
Będzie Lodziak, w tamtym roku nie było w żadnym flakonie jaki miałem i nie raz jeszcze caly kapsel wyskakiwal bez wysilku


Pisałem o tym na forum nie raz to wszyscy mieli mnie za durnia :) i klucili się że mną że to super hormon, niektórzy wręcz twierdzili że bije to czołówka polskiej sceny a ja gadam brednie :) a wystarczy otworzyć książkę do biologii :). Szanuję Cię Arkus za to że się rozwijasz, pamiętam że się o coś tam sprzeczalismy ale fajnie wiedzieć że jest ktoś z kim można wymienić się wiedzą bo ma trochę oleju w głowie. Pozdrawiam


Człowieku to ze bije czołówka to nie mit i gowno mnie obchodzą twoje wizje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2192 Napisanych postów 12632 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170377
Nie obchodzi mnie to czy wadze komuś w interes czy nie, dlatego ciasne to dalej,
jeśli takie podstawy jak przechowywanie kuleje to co tu dużo więcej pisać,
sprzęt do prawidłowego pakowania gh swoje kosztuje,

cała czołówka to bije, fajnie, widać gołym okiem różnice w czołówce polskiej i amerykańskiej, gdzie zdobycie legal gh jest o wiele prostsze, widać ze dobry towar polskie chłopaki biją
5

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9016 Napisanych postów 82649 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699114
Może o hgh masz pojęcie ale na temat kulturystyki lepiej się nie wypowiadaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
BigYorkie1488
Arkus P
Będzie Lodziak, w tamtym roku nie było w żadnym flakonie jaki miałem i nie raz jeszcze caly kapsel wyskakiwal bez wysilku


Pisałem o tym na forum nie raz to wszyscy mieli mnie za durnia :) i klucili się że mną że to super hormon, niektórzy wręcz twierdzili że bije to czołówka polskiej sceny a ja gadam brednie :) a wystarczy otworzyć książkę do biologii :). Szanuję Cię Arkus za to że się rozwijasz, pamiętam że się o coś tam sprzeczalismy ale fajnie wiedzieć że jest ktoś z kim można wymienić się wiedzą bo ma trochę oleju w głowie. Pozdrawiam


Macie olej w głowie dwa pimpki
Brednie gadasz cały czas
Kapsel ci wyskakiwał %)Ja p******e fantasta


Zmieniony przez - e-lite w dniu 2019-02-14 19:12:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 96 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2089
no i kogo tu teraz sluchac, temat rzeka jak z boldem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21346 Napisanych postów 30659 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868725
Jak ze wszystkim, tutaj nigdy się nie dowiesz co wziąć, bo zawsze każdy poleci co innego. Warto może jednak spojrzeć kto co poleca, bo skoro 2 na świecie klasyk z zeszłego roku, Marian, pisze że imperial jest na prawdę bdb, to chyba coś w tym jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9016 Napisanych postów 82649 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699114
Dokładnie , najlepiej słuchać doświadczonych i nie anonimowych userow z sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93167 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663623
Trochę mnie ten brak próżni zaskoczył,powertuje więcej w necie na ten temat jak to jest dokładnie .fakt jest taki że znam trochę ludzi co wbija hgh i większość imperiala właśnie ciśnie .
Nie ma co się spinać panowie .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9016 Napisanych postów 82649 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699114
prz1993
Jak ze wszystkim, tutaj nigdy się nie dowiesz co wziąć, bo zawsze każdy poleci co innego. Warto może jednak spojrzeć kto co poleca, bo skoro 2 na świecie klasyk z zeszłego roku, Marian, pisze że imperial jest na prawdę bdb, to chyba coś w tym jest.


No ale dlatego tylko 2 na świece tak byłby 1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

WHEY premium