SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
golimonka
22-400
witam jakie opinie o Global Pharma, DNA, jak testy si, anapolon, nandrolon jakie laby aktualnie kręcą ?


DNA syf mocno zaniżone ilości substancji w większości środków...


Juz łapiesz bana na ten dział
A dlaczego prosta sprawa
W 2019 roku miałeś 13 lat czyli teraz masz max 16






Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2022-10-15 02:21:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Typek78
To nie reklama tylko pokazanie ze można być normalnym w dzisiejszych czasach.


Od czerwca tylko piszesz o Hermesie wystarczy wejść w historie twoich wypowiedzi może dlatego kolega napisał że nie udolna reklama
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 440 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11696
Pewnie jeszcze paka za 5 koła zostaw sobie ziom taka promocja dla Ciebie:)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 24924
Typek78
To nie reklama tylko pokazanie ze można być normalnym w dzisiejszych czasach.
kolega który Ci odpisywał od dopingu już nie jest normalny
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 70 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10210
Mógłbym każdemu odpisać z osobna ale to nie ma sensu. Kręcicie się tylko wśród kilku swoich firm i nie dopuszczacie do siebie że świat nie jest taki ograniczony.
Używam Hermesa i nie będę kłamał i wymyślał że jest inaczej.
Wcześniej używałem vertexa, Kuwejt, euro pharmacies,boom a zostałem przy Hermesie.
Rozumiem że nie mieści wam się w głowach że ktoś może tu wstawić nazwę innej firmy niż waszej ale forum jest ogólnodostępne i nosi tytuł realia czyli co warto brać. Dla mnie warto brać Hermesa.
Może komuś z czytających forum przyda się moja informacja bo ja się nigdy nie przejechałem na tej firmie.
Do pimpu mi daleko bo jestem człowiekiem z innej bajki i nie muszę nic reklamować. Nie mam pojęcia o działalności tej firmy od strony organizacyjnej i cała moja styczność to kup i odbierz z paczkomatu.
Także Panowie na spokojnie, mój wpis nie miał na celu psucia waszych interesów polegających na pimpowaniu swoich firm.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 141 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2420
To dodam coś od siebie co do hermesa co prawda brałem od nich tylko testa długiego , mo677 , hcg . Test jak test działał na pewno ale syfy mi się na nim robiły więc dokończyłem tylko flakon i więcej nie zamawiałem . Mk677 działało ale miałem kiedyś z innej firmy sprowadzany i na pewno tamten działał na mnie o wiele lepiej niż ten z hermesa . Hcg git choć 5000iu moim zdaniem tam nie siedzi po aptecznych bez porównania . W skrócie firma jak ktoś nie ma dostępu do lepszych niech bierze ale osobiście średnio bym polecał .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 70 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10210
W końcu ktoś potrafił coś normalnie napisać.

Ja używałem i używam z podstaw test E, test C, test T400.
U mnie żadnych problemów skórnych nie było i nie ma.
Używam ich hcg od dłuższego czasu ale nie jestem aż taki biegły żeby się wypowiedzieć na ten temat.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Powtórzę po raz setny w tych czasach trafić lipne podstawy jak test metka winko to trzeba mieć pecha po prostu
Dla mnie wykładnia firmy są drogie srodki
Prima/ment/hgh/master
Podstawy to można brać praktycznie wszystkie firmy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 1166 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22272
lodzianin1
Powtórzę po raz setny w tych czasach trafić lipne podstawy jak test metka winko to trzeba mieć pecha po prostu
Dla mnie wykładnia firmy są drogie srodki
Prima/ment/hgh/master
Podstawy to można brać praktycznie wszystkie firmy

Ja w tej kwestii jestem liberałem, ale i to ma swoje granice. Testowałem Hermes Pharm: prop, meta inj, tren i ok. Natomiast jak Łodzianin, primy na cykl bym nie wziął. Póki co, biedy takiej na rynku jeszcze nie ma, więc sprawdzone Nexium, Soda i Imperial a HCG Actiza.
1

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428
Wyj**ki jak wyj**ki
Ja częściej czytam o stanach zapalnych od chociażby testa itd

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

WHEY premium