SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 320184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 859 Napisanych postów 21608 Wiek 7 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 329303
możesz brać , działa.
ktos tu nawet wrzucal wyniki badan i było co powinno w odpowiednim stężeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 160 Wiek 40 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7629
marsaw801
Hcg virtutis-pharma testuje ktoś działa?

Działa... bardzo dobre Hcg
apteczne wiadomo na pierwszym miejscu ale jak nie masz dostepu do aptecznego to wlasnie z Virtutis bierz smialo dziala napewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 296 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10702
Wiem że ogólnie mix test i cypio DNA zbiera dobre opinie A jak test enan od nich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2856 Napisanych postów 15436 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 868582
maćkowiak
Wiem że ogólnie mix test i cypio DNA zbiera dobre opinie A jak test enan od nich

Na logikę skoro
Cypio i mix w którym jest cyp/prop/enan zbierają dobre opinie to logiczne że z enanem będzie podobnie

Śmiało inwestuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2000 Napisanych postów 3295 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 73119
maćkowiak

T400 ma w zaokragleniu 500mg wiec nie martwilbym sie o inne testy. Sam odpalam zaraz DHB i bolda od nich. O ile wytrzymam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4355 Napisanych postów 42893 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 533520
maćkowiak

Aktualnie lecę test enan z DNA , działa elegancko tak samo jak i reszta środków rewelacja...śmiało można inwestować...
1

Słowo na ulicy..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 38 Wiek 40 lat Na forum 41 dni Przeczytanych tematów 305
Cyp DNA dobry. Reszta testow ludzie tez chwala.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4931 Napisanych postów 36377 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 747578
Lecę dna mastera długiego i jest super.zdjęcia formy wrzucam na dniach każdy co chce zobaczy czy robi.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2000 Napisanych postów 3295 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 73119
Nie master Cie robi a Twoja ciezka praca, master to tylko motywator/dodatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 68 Wiek 38 lat Na forum 86 dni Przeczytanych tematów 2527
Mumin222
Lecę dna mastera długiego i jest super.zdjęcia formy wrzucam na dniach każdy co chce zobaczy czy robi.

master z dna lepszy od trena innych firm
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Zestaw 1