SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1123366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1348 Napisanych postów 22430 Wiek 8 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 358540
możesz brać , działa.
ktos tu nawet wrzucal wyniki badan i było co powinno w odpowiednim stężeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 245 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 16906
marsaw801
Hcg virtutis-pharma testuje ktoś działa?

Działa... bardzo dobre Hcg
apteczne wiadomo na pierwszym miejscu ale jak nie masz dostepu do aptecznego to wlasnie z Virtutis bierz smialo dziala napewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 327 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12533
Wiem że ogólnie mix test i cypio DNA zbiera dobre opinie A jak test enan od nich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2976 Napisanych postów 15525 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 874894
maćkowiak
Wiem że ogólnie mix test i cypio DNA zbiera dobre opinie A jak test enan od nich

Na logikę skoro
Cypio i mix w którym jest cyp/prop/enan zbierają dobre opinie to logiczne że z enanem będzie podobnie

Śmiało inwestuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2135 Napisanych postów 3646 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 78425
maćkowiak

T400 ma w zaokragleniu 500mg wiec nie martwilbym sie o inne testy. Sam odpalam zaraz DHB i bolda od nich. O ile wytrzymam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11902 Napisanych postów 62038 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 713923
maćkowiak

Aktualnie lecę test enan z DNA , działa elegancko tak samo jak i reszta środków rewelacja...śmiało można inwestować...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 264 Napisanych postów 454 Wiek 42 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2653
Cyp DNA dobry. Reszta testow ludzie tez chwala.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9143 Napisanych postów 43265 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 796367
Lecę dna mastera długiego i jest super.zdjęcia formy wrzucam na dniach każdy co chce zobaczy czy robi.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2135 Napisanych postów 3646 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 78425
Nie master Cie robi a Twoja ciezka praca, master to tylko motywator/dodatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 68 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2527
Mumin222
Lecę dna mastera długiego i jest super.zdjęcia formy wrzucam na dniach każdy co chce zobaczy czy robi.

master z dna lepszy od trena innych firm
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wheya