SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 319678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 1889 Napisanych postów 33938 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 248902
Zapłacisz drożej w aptece za dostinex ale będziesz pewny co bierzesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 859 Napisanych postów 21607 Wiek 7 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 329264
tak tyle ze za Dostinex 2 tabl po 0,5mg wołaja sobie ok 90zł (przynajmniej u mnie takie ceny)
nie wiem jak jest faktycznie ale osobiscie nie widziałem ani nie słyszałem zeby podrabiali cabaser

Zmieniony przez - wincol w dniu 2019-04-22 23:22:41
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25462 Napisanych postów 259747 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1331531
Shaki27
kosta83
Nie spotkałem się z fejkami caba. Jakiś czas temu skończyłem stary słoik z datą do 2015 i działał jak trzeba.

był cabaser podrobka, podobne opakowanie ale jednak to nie to samo, w srodku gips, szukalem juz kiedys czy mam zdjecie tej podrobki ale juz nie znalazlem, ogolnie tylko raz przez 2 lata sie z tym spotkalem, moze gdzies sie zdarzy ze ktos ma w zapasie.

O proszę ,pierwsze słyszę

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 711 Napisanych postów 1162 Wiek 39 lat Na forum 179 dni Przeczytanych tematów 18683
Ja tez

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13149 Napisanych postów 63501 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 543543
karol2233
a w jakich labach nie ma wałków jeśli chodzi o cypio ? :D

Platinium,
BM,
Bioniche,
Vedipharma,
Malay,
DB Pharma,

np...
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6647
Tren ace Ionsa legiit?
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 711 Napisanych postów 1162 Wiek 39 lat Na forum 179 dni Przeczytanych tematów 18683
Ions ma pewne środki
Co nie wzielem , działanie igła

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6647
No prop mi się podobał tylko ciekawe jak z trenem będzie. Jest ktoś kto bił w niedalekiej przeszłości, albo aktualnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4276 Napisanych postów 7577 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 389723
Sam biłem testy i deke ions, paru kumpli leci ace i mastera. Środki zdecydowanie na plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 483 Napisanych postów 435 Wiek 35 lat Na forum 208 dni Przeczytanych tematów 2932
Shaki27
kosta83
Nie spotkałem się z fejkami caba. Jakiś czas temu skończyłem stary słoik z datą do 2015 i działał jak trzeba.

był cabaser podrobka, podobne opakowanie ale jednak to nie to samo, w srodku gips, szukalem juz kiedys czy mam zdjecie tej podrobki ale juz nie znalazlem, ogolnie tylko raz przez 2 lata sie z tym spotkalem, moze gdzies sie zdarzy ze ktos ma w zapasie.

Nie spotkalem sie z fejkiem caby .

polish hammer
Witam czy stosował ktoś bpc 157 i Tb 500 z androchem bo soki wiem że kozak a jak te peptydy?

Z tej firmy nie bralem pepow ,dawalem tutaj opis (srodek dawki tyg) biopeptide pepow co mi pomogly zeby podratowac sie .

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Zestaw 1