SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4295392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1085 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34979
dmq92
U mnie wszystko gra. Ale po badaniu dhb nie wiem co myslec


Możesz coś więcej powiedzieć? Nie jestem w temacie ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 51615
Pewnie kibel, albo znów bold cypio. Nie da się zrobić wbijalnego DHB 200mg/ml jak to DNA deklaruje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13141 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Jezeli ktos zainteresowany 87zl i dostanie badanie. Pieniadze zostana przekazane na kolejne badanie skladkowe. srodek sie wybierze. Najlepiej badac te kontrowersyjne.


Nie podam wyniku bo byloby to nie wporzadku w stosunku do osob które uczestniczyly w skladce.


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-02-06 20:59:58
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 97917 Napisanych postów 368739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1682106
Nie Lubie Poniedzialkow
Zniknęły środki DNA? U kilku ludzi zniknęły z oferty. Dalej trzyma poziom czy powodem wycofania jest jakaś awaria tematu?


U nas są normalnie i wprowadzili hgh tak więc idą do przodu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13141 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No jestem ciekaw tego hgh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 114 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1921
Panowie provi z boom labs ktoś coś szamał jakieś orale , warto ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
MrBear
Panowie provi z boom labs ktoś coś szamał jakieś orale , warto ???

Podjadam od nich provi i ostaryne . Provi średnie ale ostaryna dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 146 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2342
lodzianin1
Nie Lubie Poniedzialkow
Zniknęły środki DNA? U kilku ludzi zniknęły z oferty. Dalej trzyma poziom czy powodem wycofania jest jakaś awaria tematu?


U nas są normalnie i wprowadzili hgh tak więc idą do przodu


Dzięki za info będę szukał.

DMQ do czego była ta Twoja odpowiedź z badaniami? Bo tamkilka wątków szlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
dmq92
Jezeli ktos zainteresowany 87zl i dostanie badanie. Pieniadze zostana przekazane na kolejne badanie skladkowe. srodek sie wybierze. Najlepiej badac te kontrowersyjne.


Nie podam wyniku bo byloby to nie wporzadku w stosunku do osob które uczestniczyly w skladce.



Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-02-06 20:59:58


Ładnie to przegrałeś . Najpierw nutka niepewności mówiąc , ze nie wiesz co myśleć , odrobina dreszczyku przeszła przez plecy i zaraz oferta Haha marnujesz się w tej robocie . Powinieneś być akwizytorem , albo jakimś dilerem Haha np samochodowym

P.S chyba dam z ciekawości tylko i wyłącznie , bo środek mnie nie interesuje
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
Pytanie odbiegające od tematu ale wiem że będzie szybka odpowiedź, od niedawna wszedłem na dece+teść i mam straszne bóle głowy od jakiegoś czasu, czy winą może być zawyżone estro od towaru? Jakieś inne tezy?

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium