SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Arikes

Brał ktoś gw cardarine? Wyczytałem że może powodować wzrost komórek rakowych.
Ostaryna i ldg są lżejsze i nie podowuja takich skutków niepożądanych. Jak ktos brał niech opowie o rezultacie


W każdym temacie będziesz o to Gw czy Cardaryne pytał ?

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
Michass90
Arikes

Brał ktoś gw cardarine? Wyczytałem że może powodować wzrost komórek rakowych.
Ostaryna i ldg są lżejsze i nie podowuja takich skutków niepożądanych. Jak ktos brał niech opowie o rezultacie


W każdym temacie będziesz o to Gw czy Cardaryne pytał ?


wkurvia jak ktoś cały czas o tym samym co ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
lasican1
Michass90
Arikes

Brał ktoś gw cardarine? Wyczytałem że może powodować wzrost komórek rakowych.
Ostaryna i ldg są lżejsze i nie podowuja takich skutków niepożądanych. Jak ktos brał niech opowie o rezultacie


W każdym temacie będziesz o to Gw czy Cardaryne pytał ?


wkurvia jak ktoś cały czas o tym samym co ?


Widzę że uczepiłeś sie mnie jak rzep psiego ogona

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 487 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8701
Antyboter1
Hcg eurtig dostane real? Czy raczej same fake? Ponoć mam apteke ale osobiście nie wyciagnalem, po czym można poznać?

Tego chyba jeszcze ponoć nie podrabiają.
U dila cena 2,5 razy wyższa niż we wrocławskich aptekach, gdzie póki są na stanie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
Michass90
lasican1
Michass90
Arikes

Brał ktoś gw cardarine? Wyczytałem że może powodować wzrost komórek rakowych.
Ostaryna i ldg są lżejsze i nie podowuja takich skutków niepożądanych. Jak ktos brał niech opowie o rezultacie


W każdym temacie będziesz o to Gw czy Cardaryne pytał ?


wkurvia jak ktoś cały czas o tym samym co ?


Widzę że uczepiłeś sie mnie jak rzep psiego ogona


Nie tylko ja ale tylko ja mówię o tym głośno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
lasican1
Michass90
lasican1
Michass90
Arikes

Brał ktoś gw cardarine? Wyczytałem że może powodować wzrost komórek rakowych.
Ostaryna i ldg są lżejsze i nie podowuja takich skutków niepożądanych. Jak ktos brał niech opowie o rezultacie


W każdym temacie będziesz o to Gw czy Cardaryne pytał ?


wkurvia jak ktoś cały czas o tym samym co ?


Widzę że uczepiłeś sie mnie jak rzep psiego ogona


Nie tylko ja ale tylko ja mówię o tym głośno.


Chyba też zacznę mówić/ pisać głośno to co myślę

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31322
Pany czy Bałkan robi jeszcze soki, czy to co lata to podróbki, bo na ich stronie nie ma nic o sokach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
sHarkYy
Pany czy Bałkan robi jeszcze soki, czy to co lata to podróbki, bo na ich stronie nie ma nic o sokach?


Balkana już chyba dawno nie ma

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 128 Wiek 27 lat Na forum 241 dni Przeczytanych tematów 1619
Kreaxxx
Blazkobb
Ja codziennie badam. Mogę nawet powiedzieć ile dokładnie stężenie nie siedzi, ale badania nie pokaże. Zapłaćcie sobie sami cebulaki

Kurde jakbym miał badania to bym chyba każdemu pokazywał jakby było coś nie tak,bo każdego chciałbym przestrzec ,że ktoś go oszukuje,fajnie byloby komuś tak pomoc doradzić..niestety nie mam takiej przyjemności ,to chyba ze mną jest coś nie tak .Nie stać mnie więc jestem cebulakiem?


Nie zrozumiałeś sarkazmu, więc nie będę z Tobą dyskutował bo pewnie nie ma nawet sensu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 113 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4369
Panowie jak tam HcG 5000ui z androchemu obecnie? Jest tam chociaz połowa deklarowanej ilosci??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium