SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088464

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4388
Ezabiel
Pytanie odnośnie labów Medical Pharma i Olimpic konkretnie test cypio i npp. Bardzo mało się o nich słyszy, warto w to inwestować? Proszę o opinie.

Medical iniekcje są na pewno okej, stosowałem w zeszłym roku dłuższy czas testosteron i masteron e. Olimpić w tym samym czasie brał mój kolega i tak samo testa i NPP też sobie chwalił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4388
Wyj**ongos
Ezabiel
Pytanie odnośnie labów Medical Pharma i Olimpic konkretnie test cypio i npp. Bardzo mało się o nich słyszy, warto w to inwestować? Proszę o opinie.

Medical iniekcje są na pewno okej, stosowałem w zeszłym roku dłuższy czas testosteron i masteron e. Olimpic w tym samym czasie brał mój kolega i tak samo testa i NPP też sobie chwalił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Bombardier91
Panowie, jakieś opinie o Sally, T3 Androchem?


Sally jak i t3 bralem polecam

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364462 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669187
Bombardier91
Panowie, jakieś opinie o Sally, T3 Androchem?


Sally zjadłem kilka słoiczków i działa elegancko

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
lodzianin1
Bombardier91
Panowie, jakieś opinie o Sally, T3 Androchem?


Sally zjadłem kilka słoiczków i działa elegancko


Ja sally dalej robię czy wezme rano czy przed treningiem działa jak trzeba z kofeiną fajnie sie łączy jak dla mnie
1

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1197
Co myślicie o winie na oleju ? Działa normalnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
na wodzie dzialalo super ale byl czesto dyskomfkort a nie bylo wtedy chyba labow, co robilo ten srodek na oleju, duzo labow ma cos takiego w ofercie?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1197
Ions panax nasa mają wino na oleju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364462 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669187
Duzo firm zrezygnowało bo powyżej 30mg/ml się krystalizowało

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Już chyba moda na wino inj przeminęła
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium