William Bonac znany jest ze swojej estetycznej, potężnej sylwetki, którą właściwie utrzymuje w dobrej formie przez cały rok. Ostatnio dał fanom zapowiedź tego, jak prezentuje się na chwilę obecną, na 5 miesięcy przed konkursem Mr. Olympia w 2022 roku.

Kulturystyka OPEN od zawsze jest kategorią, która przyciąga największą widownię. Nic więc dziwnego, że startujący w niej zawodnicy są cały rok na celowniku mediów. W tym roku zawody w Las Vegas zapowiadają się wyjątkowo ciekawie. Na scenie o statuetkę Sandowa będzie walczyć czołówka, czyli między innymi Nick Walker, Hadi Choopan, Hunter Labrada, Brandon Curry, Big Ramy czy właśnie William Bonac. Panowie jak nigdy dotąd pracują w pocie czoła, aby pokazać się na scenie w jak najlepszej formie. 

Bonac postanowił też, że podda się operacji usunięcia ginekomastii. Wcześniej zadbał o to, by zdobyć kwalifikacje do Olympii. Wygrał Boston Pro 2022 w marcu, pokonując Justina Rodrigueza i Steve'a Kuclo. Powiedział, że nie będzie już szukał żadnych wymówek przygotowując się do Olympii w tym roku. Konsekwentnie dokłada masy do już i tak potężnej sylwetki. Na Instagramie zwycięzca Arnold Classic 2020 ujawnił, że obecnie waży 118 kg.

„Nie miałem publikować mojego ostatniego zdjęcia, ale jestem tak podekscytowany ulepszeniami, które wprowadziłem w ciągu kilku miesięcy, że miałem ochotę podzielić się nim z moją rodziną IG, fanami i zwolennikami.

Doszedłem ze 105 kg do 118,3 kg, odkąd zacząłem przygotowania z moim trenerem @thedietdoc (Chad Nicholls) i partnerem [email protected] Mam jeszcze 2kg, aby osiągnąć nasz cel!”

Przegrana Bonac na Arnold Classic w 2022 roku wywołała kontrowersje wśród czołowych postaci w sporcie. Weteran kulturystyki Lee Priest był zaskoczony, że ginekomastia Bonaca uniemożliwiła mu zdobycie tytułu w Ohio. Priest dodał też, że wielu innych kulturystów wygrywało już nie raz z gino czy wystającym brzuchem. Bonac niewątpliwie jest jednym z faworytów grudniowych zawodów Mr. Olympia, jednak czy wygra, tego nie wiemy. Mimo niesamowitej sylwetki zawsze brakowało jakiegoś elementu w jego układance…

Komentarze (0)