SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1451168

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 56474 Napisanych postów 313945 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1508320
no nie bo to dość mało popularny środek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 298 Napisanych postów 635 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8581
wiem, ze to nie temat od takich rzeczy, ale wlasnie sobie czytam o anadrolu w medycynie i dawki mnie powalaja. przy np. anemii podaje sie od 1-5mg / kgmc / dzien. zarowno u dzieci, jak i doroslych. czyli co, gosc 100kg bierze 500mg antka dziennie? przeciez to jakas abstrakcja...

Zmieniony przez - sfdpowersfd w dniu 01/12/2020 20:01:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10626 Napisanych postów 17053 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 328963
Od jeden do piec. Jak masz dzieciaka co ma 4 kg to czasem dawka może sięgać tych górnych widełek. Poza tym to lek którego się nie stosuje od dawna ze względu na sajdy i są od tego lepsze środki już
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1169 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 197418
sfdpowersfd
probowalem dojsc do squibb / sky / soda , ale niestety nie mam opcji na te laby, a trzymam sie kurczowo od lat jednego zrodla i nie chce go zmieniac, ani kombinowac, bo dostac walka trudno nie jest ale dzieki za odpowiedz

Wlasnie ja bede chcial po nowym roku sprobowac antka inj na 2 miesiace i pozniej redukcja.Mysle ze wszysko z Squiba lub Exp bo to calkiem inna bajka
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 138 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2500
Siemano, spotkalem sie z takim labem phenom pharma gosc strasznie nazwkal na testa E, wie ktos cos o tym labie? I pytanie z drugiej beczki ktory hormon Dna, somastrong czy geno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 138 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2500
OneStepCloser
Siemano, spotkalem sie z takim labem phenom pharma, i jedna opinia ze wogole nie dziala na temat testa E, wie ktos cos o tym labie? I pytanie z drugiej beczki ktory hormon Dna, somastrong czy geno?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 56474 Napisanych postów 313945 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1508320
OneStepCloser
Siemano, spotkalem sie z takim labem phenom pharma gosc strasznie nazwkal na testa E, wie ktos cos o tym labie? I pytanie z drugiej beczki ktory hormon Dna, somastrong czy geno

2 ostatnie pozycje zalezy od dojscia
Osobiscie wzial bym z dna widzialem badania i zawartosci oraz w trakcie stosowania a tego nikt nie podrabia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 727 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19776
OneStepCloser
OneStepCloser
Siemano, spotkalem sie z takim labem phenom pharma, i jedna opinia ze wogole nie dziala na temat testa E, wie ktos cos o tym labie? I pytanie z drugiej beczki ktory hormon Dna, somastrong czy geno?

GP ja słyszałem. Latało to po siłowni. Chyba nawet chłopaki z bojówki Motoru Lublin/Śląska Wrocław mieli logo na koszulkach z tego co pamietam. Jak go boli test to może jest uczulony na olej, na którym jest zrobiony. Wątpię, żeby była to az taka lipa, że w środku kujawiak :) Mogę dopytać kolegi co po bramkach stoi to na pewno będzie wiedział jak to z tym było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10626 Napisanych postów 17053 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 328963
Phenoma ziomek z wro badał rok temu to w masterze prop siedział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1957 Napisanych postów 8608 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 452044
Przeciez to tej sam estr wiec sie zgadza

W moim rejonie jest pewien zwolennik tej firmy i opowiada co to nie ona i jak jest dobra troche pelikanów łyka ten temat. Pamietam jeden gosc pokazywal ze z propa po paru miesiącach stania zrobil sie fajny kolor niebieski albo zielony
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

cutz