SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088383

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12010 Napisanych postów 24512 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306471
Cypek300, bardzo dobry, nie ma do czego się przyczepić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
dmq92
diablo1
Co do DNA teście biorę i raczej są ok. Brałem też od nich bolda ale jakoś bez szału. Moje pierwsze podejście do bolda stąd nie mam porównania. Może tak na mnie działa lub potrzebuję większych dawek. Za to inne "zabawki" jak master, tren biorę z IONS i działa wzorowo.


Jak sie szału na bolidzie spodziewales to niezle lece gram dna i nabicie uzylenie i wydolnosc na duzy plus(pamiętaj zeby wydolnosc poszla musisz miec spoko morfo a nie budyn z krwi)


To było moje 1 podejście do bolda. Dawkowałem 900mg tygodniowo DNA i szczerze mówiąc to nic nie zauważyłem. Żadnej różnicy. A o morfo dbałem (potwierdzone wynikami). Raczej środek nie dla mnie bo się zawiodłem na tym. Wolałbym dać już dekę albo więcej teścia w to miejsce. Może kiedyś jeszcze zrobię podejście pod DHB (ale to już raczej nie DNA )
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Nie no to ja czuje roznice wiadomo fajerwerków nie ma i trzeba poczekac dosc dlugo. Jak dlugo szedl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
u mnie leci bold Dna 1ml/e3d, mastery odeszly i na czas tego cyrku bedzie lecial tylko bold/test pozniej sie pomysli
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 414 Napisanych postów 1355 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105920
Jak ja uwielbia tą gadkę badania mam ale nie pokaże :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 526 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 66399
pawel82
Mam butle trena E ale nie skrystalizował się , możliwe że inny rzut...czeka też w kolejce Helios na redu już się doczekać nie mogę , podobno klepie elegancko...

tak bdb jest , polecam zacząć od 0,5 ml :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364461 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669185
Koniecznie 0.5 bo w heliosie dna jest 2 razy większe stężenie niż w db
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35029 Napisanych postów 89928 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940752
Zwykłego Heliosa DB startowałem od 0,5ml więc tego DNA zacznę od 0,3ml...na początek styknie , będzie można później podbijać...


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2020-03-25 13:28:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
DB / DNA oba heńki bdb.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
diablo1
dmq92
diablo1
Co do DNA teście biorę i raczej są ok. Brałem też od nich bolda ale jakoś bez szału. Moje pierwsze podejście do bolda stąd nie mam porównania. Może tak na mnie działa lub potrzebuję większych dawek. Za to inne "zabawki" jak master, tren biorę z IONS i działa wzorowo.


Jak sie szału na bolidzie spodziewales to niezle lece gram dna i nabicie uzylenie i wydolnosc na duzy plus(pamiętaj zeby wydolnosc poszla musisz miec spoko morfo a nie budyn z krwi)


To było moje 1 podejście do bolda. Dawkowałem 900mg tygodniowo DNA i szczerze mówiąc to nic nie zauważyłem. Żadnej różnicy. A o morfo dbałem (potwierdzone wynikami). Raczej środek nie dla mnie bo się zawiodłem na tym. Wolałbym dać już dekę albo więcej teścia w to miejsce. Może kiedyś jeszcze zrobię podejście pod DHB (ale to już raczej nie DNA )


no przeciez badania ddhb dna sa i jest 200mg i pare tu ludzi by dalo sie pokroic za dna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium